Помер батько Порошенко: як прощався Київ

Києві прощалися з Олексієм Івановичем Порошенком, батьком 5-го президента. Він помер 16 червня через інсульт на 84-му році життя. Поховали Олексія Порошенка на території родової усипальниці родини, розташованої на Звіринецькому цвинтарі. Тут уже лежать Євгенія, мати Петра, і його старший брат Михайло. Дана інформація була оприлюднена на сайті www.strana.ua.

Похорон Олексія Порошенка. Фото: strana.ua
Похорон Олексія Порошенка. Фото: strana.ua
На території усипальниці є окремий в’їзд з торця цвинтаря. Тут велика ділянка землі, на якій стоять кілька будівель: невеликі каплиці та склепи із золотими куполами. Зводили усипальницю поступово протягом 15 років. Під час будівництва використовувалися дорогі матеріали: італійський камінь, сусальне золото та граніт.

Вранці отця Петра Порошенка відспівували у церкві. Одними з перших до Свято-Михайлівського монастиря, де служили панахиду, прибули депутати «Євросолідарності»: Андрій Парубій, Софія Федіна, Ніна Южаніна, Артур Герасимов, Яна Зінкевич. Також був присутній колишній секретар РНБО Олександр Турчинов. На прощання з Олексієм Порошенком-старшим несли винятково червоні троянди.

Трохи згодом на вул. Трьохсвятительській були помічені екс-генпрокурор Юрій Луценко із дружиною Іриною. Вони також прибули на службу до монастиря.

Петро Порошенко разом із дружиною Мариною, сином Михайлом та доньками-двійнятами Євгенією та Олександрою прибули до Свято-Михайловського одними з останніх. Олексія, старшого сина лідера «ЄС», у монастирі не було.

Приблизно о 12:00 труну з тілом Олексія Порошенка доправили до клубу Кабміну (Інститутська, 7), де проходила церемонія прощання.

Окрім присутніх у церкві, сюди прибули нардеп Олексій Гончаренко, колишній прем’єр-міністр Володимир Гройсман, колишній міністр соціальної політики Андрій Рева та колишній міністр культури Євген Ніщук.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.