Знову “աтурмує” кордон! Пороաенко ніяк не заспокоїться – деталі!

П’ятий президент України лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко знову намагається перетнути державний кордон України з Польщею.

Про це повідомляють співрозмовники УП в правоохоронних органах.

28 травня Порошенко знову прибув у пункт пропуску “Рава Руська”, де напередодні отримав відмову у виїзді.

За словами джерел УП, Порошенко і особи з його оточення прибули трьома автомобілями.

“Об’їжджав чергу по зустрічці і нарвався на поліцію”, – додав наш співрозмовник.

За даними УП, у пункті пропуску Порошенко пред’явив дипломатичний паспорт.

Нагадаємо, що 27 травня стало відомо, що Петро Порошенко пізно ввечері прибув у пункт перетину державного кордону на Львівщині. У його команді повідомили, що нардеп їде у відрядження.

Підставою відмови у виїзді п’ятому президенту України лідеру “Європейської солідарності” Петру Порошенку прикордонники назвали проблему з підтвердженням дійсності дозвільного документу.

Джерело: співрозмовники УП в Державній прикордонній службі

За даними джерел УП о 21.50 в пункт пропуску “Рава-Руська” на Львівщині прибув Порошенко, який є членом комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського союзу, та 5 людей, які його супроводжували.

Під час проходження паспортного контролю він надав копію розпорядження голови Верховної Ради Руслана Стефанчука про відрядження Постійної делегації ВРУ у Парламенській асамблеї НАТО та працівника апарату ВРУ до Литовської Республіки для участі у весняній сесії ПА НАТО.

Водночас, як зазначає співрозмовник УП, в ході перевірки цього документу виявилося не можливим встановити його дійсність: не зчитувався QR – код.

За даними УП, Порошенку та його оточенню роз’яснили, що у зв’язку з вищезазначеним вони не можуть перетнути державний кордон.

О 23.50 експрезидент та люди, якій його супроводжували, повернулись на територію України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.