Увага!!! Результати переговорів! Зеленський розніс: вся правда про «Азовсталь»!

Президент Володимир Зеленський назвав єдиним позитивним моментом переговорів з Росією те, що вдалося вивезти людей з Маріуполя, а також цивільних та військових з “Азовсталі”.

Про це він заявив  під час Українського сніданку в Давосі, в якому він брав участь по відеозв’язку

“Єдиний позитивний момент – якщо можна сказати, що це позитив – це те, що сторони почали говорити щодо розблокування “Азовсталі” і вивезення людей з Маріуполя. Цивільних людей перш за все вивозили, а потім вже і з заводу “Азовсталь” вивозили людей – поранених, важких.

Тож тут я вважаю, що був хоч якийсь позитив, що людей дали можливість ці перемовини вивезти», – зазначив Володимир Зеленський

Зеленський нагадав, що до цього процесу були залучені і ООН, і Міжнародний червоний хрест – “усі допомагали, як могли, і тому був той чи інший результат”.

Щодо подальшої долі переговорів з Росією, то президент додав, що він не бачить зацікавленості з боку країни-агресора і не бачить якихось предметних речей.

“Спочатку було відчуття, що можна почати говорити, що є якийсь результат. Але поки що я ніяких кроків – не те що потужних, а будь-яких – і результатів не бачу. Я вважаю це затягуванням процесу.

Але ми проти будь-яких штучних договорів – без реальних підтверджень з нормальним колом країн-партнерів, які готові бути гарантами безпеки України. Без серйозних потужних партнерів нема про що говорити”, – додав президент Украни.

Говорячи про війну в Україні, Зеленський також сказав, що росія не виявляє інтересу до справжніх переговорів. Президент також назвав фактори, які вплинуть на якнайшвидше завершення війни:

  • бажання Заходу щодо підтримки України зброєю та фінансово
  • бажання російської федерації.

Він говорив про відсутність об’єднання серед західних країн. Зеленський сказав, що не бачить об’єднання Заходу, включаючи Європу з трьох питань:

  • постачання зброї
  • вступ України до ЄС
  • прийняття в НАТО Швеції та Фінляндії.

Також глава держави висловив упевненість, що гостра фаза війни з важкими боями закінчиться миром і столом переговорів: “Питання з ким домовлятиметься Україна, з яким президентом росії домовлятиметься Україна”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.