Росія в Україні втратила все!!: криваві фантазії відрізняються від реальності!Посилення кордону з НАТО не буде

Очевидно, що після вступу Фінляндії до НАТО росія заявлятиме про необхідність посилити кордон з Альянсом, але через брак ресурсів не зможе цього зробити.

Таку думку висловив голова розвідувального центру Оборонних сил Фінляндії полковник Есапеккі Вехкаоя.

«росія вважатиме за необхідне посилити свою військову присутність на новому кордоні з НАТО, однак плани та реальність у рф відрізняються», – зазначив очільник розвідцентру.

На його думку, найближчі кілька років у цьому напрямку не буде вжито дуже значних практичних заходів, зокрема тому, що російська армія зазнала і продовжує зазнавати значних втрат в Україні.

Вехкаоя також підкреслив, що військова розвідка Фінляндії має «дуже добру здатність бачити і чути», що відбувається і планується у сусідніх регіонах.

Зазначимо:

18 травня уряди Фінляндії та Швеції передали офіційні заявки на приєднання до НАТО. Для завершення процесу відповідне рішення на національному рівні мають ухвалити всі 30 країн Альянсу.

Водночас Сполучені Штати вже підтвердили готовність підтримувати гарантії безпеки для Фінляндії й Швеції від загроз з боку росії до моменту, поки вони не набудуть офіційного членства в Північноатлантичному альянсі.

Про це під час брифінгу 18 травня в Білому домі заявив радник президента США з питань нацбезпеки Джейк Салліван.

«США готові забезпечувати заходи стримування, а також оборони для Фінляндії й Швеції, якщо вони матимуть у цьому потребу, навіть допоки вони не отримають повних переваг членства в Альянсі за Статтею 5», – зазначив радник Байдена.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.