Увага!!!Прямо на кордоні! ЗСУ приготували сюрприз з усіх боків. Лукашенко в шоці!

Житомирщина зміцнює ділянку українсько-білоруського кордону, яка проходить територією області, щоб не допустити вторгнення ворожих військ. Про це у відеозверненні повідомив мер Житомира Сергій Сухомлін.

«Ми об’їжджали позиції наших батальйонів територіальної оборони, які знаходяться на кордоні з Білоруссю… Вони вже досить непогано окопалися на кордоні, і ми розуміємо, що другої спроби у ворога не буде. Не буде можливості зайти в Україну так, як вони зайшли 24 (лютий – ред.). з 1 травня ми почали будувати по всій лінії та бетонні блоки», – зазначив Сухомлін.

За його словами, до зміцнення державного кордону в межах Житомирської області буде залучено також комунальні підприємства. Крім того, за всіма містами області закріплять ділянки, які вони облаштовуватимуть.

«Ми побудуємо нормальну лінію оборони, щоб воїни були захищені бетоном і рештою, і для того, щоб спроб зайти з білорусі у білоруської армії разом з російською не було», – додав міський голова.

Протяжність українсько-білоруського кордону у межах Житомирської області становить понад 250 км.

Зауважимо, США розглядають можливість тимчасового скасування санкцій на білоруські калійні добрива в обмін на транзит через територію Білорусі українського зерна, повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на джерела.

За словами співрозмовників видання, обговорюється скасування санкцій строком на шість місяців. Передбачається, що доставка зерна з України здійснюватиметься залізницею через Білорусь до литовського порту Клайпеда.

Чому взагалі постало питання про транзит зерна через фашистську Білорусь? Справа в тому, що на елеваторах України лежить близько 21 мільйона тонн зерна торішнього врожаю, оскільки порти заблоковані радистким флотом.

“Цим зерном можна було б годувати 300 мільйонів людей протягом року. А попереду на нас чекає новий урожай. Росіяни спробували продати вкрадене у нас зерно з портового елеватора Бердянська до Єгипту та інших арабських країн”, – пише радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко у своєму телеграм-каналі.

Ті надійшли чесно та відмовилися купувати крадене. Експортувати зерно через Польські порти складно, бо там є інша залізнична колія.

Саме тому й постало питання про експорт зерна через територію Білорусі в обмін на часткове та тимчасове призупинення санкцій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.