У Маріуполі показали нові кадри авіабомбардування окупантів: під вогнем «Азовсталь»

У вівторок, 10 травня, у Маріуполі російські фашисти продовжили обстрілювати місто та здійснюють авіабомбардування металургійного заводу «Азовсталь». Попри евакуацію сотень людей, у підземеллях підприємства ще досі залишаються мирні громадяни й військові.

Про те, що відбувається в місті просто зараз, розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. Він оприлюднив відео з цитаделі опору «Азовсталі» (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Андрющенко наголосив, що наразі у сховищах заводу перебувають понад 100 цивільних, а також захисники Маріуполя, серед яких багато поранених.

«Маріуполь. «Азовсталь». Просто зараз (вдень 10 травня. – Ред.). Авіабомбардування. Понад 100 цивільних. Захисники Маріуполя. Ми всі у невідплатному боргу перед захисниками Маріуполя», – наголосив Петро Андрющенко.

На кадрах видно, як над заводом піднімається дим від авіабомб. За «Азовсталлю» чорніють житлові будинки, точніше те, що від них залишилось. Російські фашисти просто випалюють місто.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 21-річна захисниця «Азовсталі» Катерина, або маріупольська Пташка, з посмішкою відповіла на чутки про свою загибель. Дівчина зазначила, що це зірки згоряють, а наші воїни житимуть і боронитимуть від ворога завод, Маріуполь.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.