Увага!!! будучи цинічною сволотою, Путін може використовувати ядерні заряди, щоб показати божевілля

Це друга частина інтерв’ю Сергія Алексашенка для авторського проєкту Ореста Сохара «Орестократія». У першій частині відомий економіст і громадський діяч, колишній заступник міністра фінансів РФ і перший заступник голови Центробанку пан Алексашенко розповів про те, які саме збитки світові санкції завдадуть економіці РФ, чому наші західні партнери настільки нерішучі в питанні енергетичного бану і коли Європа нарешті відмовиться від російських нафти та газу.

У другій частині Орест Сохар говорить із Сергієм Алексашенком про економіку війни, репарації, а також про те, куди заведе Росію безумство Путіна.

«Путін вирішив, що введення санкцій йтиме потихеньку, помалу, а потім цап-царап – а там Янукович!»

– Ви погоджуєтесь із тим, що Путін може будувати тільки закриту економіку в РФ, по горизонтальних зв’язках зі своїми друзями з Венесуели, Північної Кореї або Білорусі. Тому що він тоді всуху програє технологічну конкуренцію всім розвиненим країнам.

– Це ви про коли кажете? Про Путіна зразка 23 лютого?

– Довоєнного, так.

– 23 лютого Путін вважав, що жодних серйозних санкцій не буде. Ну, щось таке зроблять, але я за три дні все закінчу…

– …Захід міг заздалегідь показати, якими можуть бути санкції. Не просто натякнути, а оприлюднити список – щодо центробанку РФ, інших історій. Путін, мабуть, не поліз би в цю війну.

– Американці стверджують, що оголошували список. Згадайте 2014 рік. Після анексії Криму що було? Та нічого, якісь такі плюшеві санкції. Тому, коли Путіну показали весь список, він вирішив, що введення санкцій і цього разу йтиме так само: потихеньку, помалу, а потім обернулися – мене вже й нема. Цап-царап – а там Янукович! Я гадаю, що в цьому була логіка. Він не вважав, що санкції будуть настільки сильними. І того, що називають моральними санкціями, коли західні компанії йдуть з російського ринку не тому, що проти РФ запровадили санкції, а тому, що вони не вважають для себе можливим заробляти на крові, точно ніхто не очікував. Для всіх виявилося сюрпризом, що не тільки BP зі своїми вкладами в «Роснефть», а й 100 з лишком компаній.

Друге: так само, як з інформацією про боєздатність російської армії, про бажання українців зустрічати російських солдат квітами, у Путіна була і є неадекватна інформація про стан російської технологічної думки та про те, що називається імпортозаміщенням. Я думаю, що за ці вісім років після 14-го року йому навішали стільки локшини про успіхи в імпортозаміщенні, що він повірив, що вони справляються. Судячи з тієї інформації, яка є, практично з усіх видів озброєнь за ці вісім років удалося створити щось своє. Є залежність від Ізраїлю, не дуже велика, щось із Індії береться.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.