ЩОЙНО!! Медведчук звернувся до Зеленського та Путіна з проханням обміняти його на захисників та мешканців Маріуполя. Відео

Затриманий СБУ народний депутат від ОПЗЖ Віктор Медведчук звернувся до президентів України та РФ з проханням обміняти його на захисників та мешканців Маріуполя. Він заявив, що ті перебувають у заблокованому місті, не маючи безпечного виходу через гуманітарні коридори.

Відеозвернення Медведчука оприлюднила пресслужба Служби безпеки України. «Я Медведчук Віктор Володимирович, хочу звернутися до президента РФ Володимира Путіна та президента України Володимира Зеленського з проханням про обмін мене українською стороною на захисників Маріуполя та мешканців, які знаходяться там на сьогоднішній день і не мають можливості безпечного виходу через гуманітарні коридори», – сказав він у своєму зверненні.

Російська агресія призвела в Маріуполі до однієї з найбільших гуманітарних катастроф, зазначили в СБУ.

«Загарбники бомбардують мирне населення, блокують доставку до міста гуманітарної допомоги, примусово вивозять українців на територію Росії та свідомо руйнують місто», – йдеться в повідомленні служби.

Так, за різними оцінками, в блокадному Маріуполі залишаються близько 120 тисяч мирних жителів, а місто продовжують захищати бійці «Азова» та 36-ї бригади морської піхоти, нагадали в СБУ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.