Увага! Астролог назвав дату, коли розпочнеться велика битва за Донбас: вирішить перебіг історії

Росія піде у масштабний наступ на Донбасі 11-12 квітня, це найкритичніші дні, які суттєво вплинуть на подальший розвиток подій. Висока інтенсивність боїв, які вирішать перебіг історії, зберігатиметься до 24 квітня.

Про це заявив астролог Дмитро Уранус. За його словами, перелом на фронті відбудеться після повні – коли буде спостерігатися розпад аспекту з’єднання Марса і Сатурна. Ключовою датою стане 16 квітня.

«Марс перейде в Риби, і темп війни має змінитися. Після молодика 30 квітня, на початку травня, близько 3-4-5 числа, настає гарний час для переговорів та укладання угод. Але чи скористаються цими днями протиборчі сторони?» – відзначив він.

Астролог наголосив, що наступний дуже небезпечний період для України цього року – кінець липня та серпень. Але поки що прогнози робити рано, оскільки в Росії після квітня-травня можуть відбутися події, які змінять ситуацію.

Влітку може бути новий виток ескалації

Як повідомляв OBOZREVATEL, астролог Наталія Нестеренко заявила, що війна в Україні покладе край режиму президента Росії Володимира Путіна, але самі бойові дії можуть затягнутися.

Крім того, відомий французький віщун Нострадамус передбачав велику війну в Європі в 2022 році, але спочатку вважалося, що вона торкнеться Парижа. Після початку вторгнення Росії в Україну пророцтва провидця переглянули.

У свою чергу, автор каналу Irina Astrology Horoscope заявила, що Україна переможе у війні з Росією, але періоди перемир’я чергуватимуться з новими загостреннями. Президента Росії Володимира Путіна чекає смерть, але є кілька сценаріїв.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.