Ніхто не підозрював куди пропав Шойгу: Аваков підтвердив, що у вищого військового керівництва РФ почалося ..

У Росії на тлі провалу війни з Україною сталося нездужання у міністра оборони Сергія Шойгу та голови Генштабу Ігоря Костюкова . Інформацію про раптову ” хворобу ” міністра оборони РФ Сергія Шойгу підтвердив колишній глава МВС україни Арсен Аваков .

” Є інформація про різке погіршення стану здоров’я …. Примітний факт , що симптоми нездужання в обох абсолютно однакові : печіння в серці , утруднене дихання . Шойгу мав втрату свідомості ” , — повідомив Аваков .

Раніше було відмічено , що Шойгу з 11 березня не з’являвся на публіці . Кремль екстрено спробував зам’яти цей скандал . Так , 24 березня було випущено новину про онлайн – засідання президента Володимира Путіна , на якому нібито був присутній міністр оборони . Проте , на думку експертів , це відео із Шойгу було нарізкою кадрів із попередніх засідань .

Важливо , що зникнення Шойгу сталося на тлі провалу ” маленької переможної війни ” , яку Кремль розв’язав проти україни . Вона виявилася не маленькою і не переможною . Бліцкриг повністю провалився . Російська армія в україні зазнає катастрофічних втрат , яких не знала з часів закінчення Другої світової війни . і при цьому за місяць бойових дій ЗС РФ не вдалося взяти під свій контроль жодного великого українського міста . За матеріалами dialog.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.