НАТО знову за своє! Відмовилися закривати небо: бояться повномасштабної війни. Впораємося без них — Україна переможе!

У НАТО знову відмовилися закривати небо над Україною.

Генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що НАТО не змінює свого рішення і не закриватиме небо над Україною. Тому що війна Росії з Україною – це не війна Росії з НАТО.

Про це повідомляє видання AFP.

“На нас відповідальність за те, щоб цей конфлікт не вийшов за межі України та не став повномасштабною війною між Росією та НАТО”, – сказав Столтенберг у коментарі на полях дипломатичного форуму в Анталії.

Він зазначив, що запровадження безпольотної зони над територією України означало б, що НАТО потрібно було б збивати літаки Росії та Білорусі. Також придушуватиме протиповітряну оборону РФ та Білорусі на їхній території.

“Безлітня зона — це не те, що можна просто оголосити, її потрібно підтримувати”, — зазначив генсек НАТО.

Столтенберг нагадав, що Україна до війни брала активну участь у військових навчаннях НАТО, також зараз вона продовжує отримувати озброєння.

“Найважливіше – щоб президент Путін закінчив цю безглузду війну, відвів усі війська та перейшов до дипломатичних шляхів”, — зазначив Столтенберг.

Також генсек додав:

“Ми повинні зробити все можливе, щоб покласти край цій війні. Президент Путін має покласти край цій війні та повністю вивести свої війська з України. Ця війна не має вийти за межі України”.

За його словами, треті країни намагаються докласти зусиль для проведення перемовин між РФ та Україною.

“Між Москвою та Києвом виконується велике посередницьке завдання. Ми маємо надати підтримку Україні. Лідерство українських лідерів нас вразило. Туреччина також надає військову та економічну підтримку”, — зауважив генсек.

При цьому Столтенберг наголосив, що НАТО надало Україні значну військову підтримку.

“НАТО різко відреагувало проти Росії. Ми навчили десятки тисяч солдатів України. Проти окупаційних сил точиться велика боротьба. Ця війна не повинна перетворитись на війну НАТО з Росією, вона призведе до великих жертв”, — підсумував посадовець.

Президент Польщі Анжей Дуда також висловився на цю тему.

“Ми анітрохи не сумніваємося, що їм (українцям – ред.) потрібна допомога та підтримка. Дозвольте мені ще щось сказати. Ми визнаємо, що вони мають право вимагати цієї допомоги від міжнародної спільноти. Вони можуть вимагати цієї підтримки від НАТО. Ми надаємо їм гуманітарну та матеріальну допомогу у міру своїх можливостей. Ми намагаємось зробити все можливе. Деякі очікування були адресовані дуже сильно і недвозначно зокрема й щодо нас — щодо Польщі. Однак ми є членами Північноатлантичного альянсу. На питання, пов’язані з безпекою, ми маємо дивитися не лише через нашу власну призму, через призму безпеки Польщі, а й з точки зору безпеки НАТО загалом”, – заявив Дуда.

Джерело:korupciya.com

← “Пiд Хaрковом вонa свiй “слaвнuй” шлях i зaвeршuть..”: Рєзнiков пообiцяв бeзслaвну кончuну Тaмaнської дuвiзiї Путiнa..

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.