ЩОЙНО! Ющенко звернувся до Путіна!

Третій президент України Віктор Ющенко звернувся до тих, “хто розв’язав російську війну проти України і до орків, які її ведуть”, про це він повідомив у себе на сторінці у Facebook. 

Сьогодні Україна в вогні і палає від сходу до заходу, із півдня до півночі. Гинуть наші дітки, жінки, чоловіки і самі достойні солдати і солдатки світу. Наш ворог – московська хунта, російський фашистський режим, т.з. “русский мир”, який пішов 7 днів назад окупаційною війною на мирну мою Націю і Державу Україна. Вам цього Україна ніколи не вибачить! Принаймні в сьогоднішніх поколіннях. Ви – прокляті! Ви не “освободітелі” – ви – чума, ви – кати, які приносять муки на святу Українську землю, ви поставляєте смерть моїй любій українській Нації і Державі, – написав він.

Ющенко написав, що звертається короткою запискою, а швидше емоцією, до людини, яка ніколи, на його погляд, “не володіла справжньою чоловічою мужністю та гідністю”.

А крім того, його звернення до ще 140 млн “богобоязливого народу”. Третій президент наголосив, що російських загарбників не чекають в Україні в жодному місті чи селі.

Також Ющенко переконаний, що над окупантами “буде жорстокий людський і Божий суд”. Він закликав росіян навчитися думати. А Путіну “побажав покінчити зі своїм маніакальним божевіллям у спосіб, який йому найдоступніший”.

Джерело:korupciya.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.