Світові ЗМІ здивувала тверда позиція українського лідера:«Зеленський грає роль, якої від нього майже ніхто не очікував»

Головна увага світових ЗМІ сьогодні прикута до жорстокої війни, яку Росія розгорнула проти України. У цій катастрофі всіх здивувала роль, що сьогодні дісталася президенту України Володимиру Зеленському – з колишнього коміка та актора він перетворився на лідера воєнного часу, навколо якого згуртувалися українці.

Такий висновок зробили в матеріалі BBC, проаналізувавши статті західних видань. Зазначається, що Зеленському мимоволі дісталася роль, до якої він не готувався.

«Володимир Зеленський грає роль, якої від нього майже ніхто не очікував: роль президента України воєнного часу», – йдеться в матеріалі New York Times.

ЗМІ вважають, що головна вистава життя українського президента відбулася під час підготовки російських військ до вторгнення в Україну. Попри те, що його пристрасна спроба заклику росіян до голосу розуму, яку він зробив за кілька годин до вторгнення Росії, провалилася, саме вона зробила його героєм нашого часу.

А також драматична промова президента на Мюнхенській конференції, коли він попереджав європейських союзників про «умиротворення» Росії. Світові ЗМІ вважають, що завдяки такій своїй позиції він отримав те, чого раніше не мав навіть серед прихильників: авторитет.

Зазначається, що він прийшов до влади «російськомовною людиною зі сходу України, яка вела свій бізнес російською мовою». І Росія чекала від нього на проросійську політику, однак він став типовим українським патріотом.

Зарубіжні ЗМІ вважають, що такий шлях Зеленського, загалом відображає шлях України, яка за роки в стані війни з сепаратистами на Донбасі, яких підтримує Росія, почала пишатися своєю мовою та історією у тандемі з вірою в демократію та прозахідною орієнтацією. Водночас довіра до Росії та підтримка президента РФ Путіна в Україні суттєво зменшилася.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.