ЩОЙНО! Президент з нами! Зеленський заявив: “Ми тут. Ми в Києві. Ми захищаємо Україну. І так буде далі”

Президент Володимир Зеленський записав відео з керівними особами держави з вулиці Банкової в Києві.

Відео з’явилося на facebook-сторінці Зеленського.

“Ми тут. Ми в Києві. Ми захищаємо Україну.

І так буде далі. Слава нашим захисникам. Слава нашим захисницям”.

На відеозаписі видно ще голову фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, голову Офісу президента Андрій Єрмак, прем’єр-міністра Дениса Шмигаля й радника голови Офісу президента Михайла Подоляка.

Він запевнив, що військові та громадяни залишаються в Києві.

Раніше у німецькому уряді повідомили, що президенту України загрожує серйозна небезпека, але кажуть, що Володимир Зеленський не звертався до ФРН з проханням про політичний притулок.

Про це заявив речник федерального уряду ФРН Штеффен Гебештрайт на брифінгу.

“Було б наївним говорити, що Зеленському не загрожує небезпека. Це дуже мужній чоловік, який залишається у Києві”, – заявив Гебештрайт.

На запитання, чи готова Німеччина надати чинному главі держави притулок, речник зазначив, що не варто про це спекулювати зараз, до того ж, досі таких звернень не надходило.

“У будь-якому випадку, наразі це неймовірно небезпечна ситуація, також і для українського президента, для українського керівництва”, – підкреслив Гебештрайт.

Раніше у своєму зверненні Володимир Зеленський заявив:

“Знаю, що вкидають зараз дуже багато різної інформації, дуже багато фейків. Зокрема, і про те, що нібито я поїхав з Києва. Я залишаюсь у столиці, залишають зі своїм народом. протягом дня я провів десятки міжнародних переговорів, безпосередньо керував нашою державою і я залишаюся в столиці. Моя родина  також в Україні. Мої діти також в Україні. Моя сім’я – не зрадники, а громадяни України. Але де вони зараз перебувають, я сказати не маю права”, – сказав Зеленський.

Росія хоче знищити президента та його родину.

“За наявною нам інформацією, ворог позначив мене як ціль номер один. Мою родину – як ціль номер два. Вони хочуть знищити Україну політично, знищивши главу держави”, – заявив Зеленський.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.