Увага! 0т і все… Це кінець… вiйнa Пyтiнa захлинеться, вже через 3-5 днів – він не має резерву Жданов

Вторгнення Росії в Україну, яке розпочалося вранці 24 лютого, може захлинутися вже за 3-5 днів. У глави країни-агресора Володимира Путіна відсутній другий ешелон військ та фізична можливість окупувати Україну. Мета Кремля у цій війні – змусити Україну піти на «Мінськ-3» – нові переговори та нові умови щодо Донбасу.

Українська армія успішно витримала перший удар ворога, а збиті літаки Росії морально «зламали» російських льотчиків. Країни, які увійшли до антиросійської коаліції, надаватимуть ЗСУ усю необхідну для відбиття атак зброю.

Такий прогноз в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL висловив військовий експерт Олег Жданов.

– Як ви оцінюєте протистояння на цю хвилину? На чиєму боці перевага?

– Зараз важко сказати, на чиєму боці перевага, але ми точно тримаємось. Навіть перетин кордону, який є на півночі, я думаю, протягом найближчих кількох днів буде локалізовано рейдовими діями батальйонних тактичних груп.

Справа в тому, що Путін не має другого ешелону, не має резерву для введення військ. Максимум за 3-5 днів він пропонуватиме нам «Мінськ-3». В принципі, для цього все робиться. Подивіться, навіть у ракетному ударі було задіяно максимум одну бригаду «Іскандерів». Найімовірніше, ту, що увійшла до Білорусі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.