Прямо в центрі Києва! Таємна змова Порошенко: разом з РФ. Сивочолий в ауті – вже не секрет, все відомо

Силовики вчора затримали екс-полковника поліції Голубана, який мав організувати сутички та провокації на Банковій. Але при цьому чомусь немає затриманих хоча б серед частини тих титушок, яких мав привести Голубан. Пише телеграм-канал Вертикаль.

Джерела у силових структурах пояснюють усе так. Часу було мало, людських ресурсів теж не вистачало, тому вирішили бити одразу по самій «верхівці айсбергу» з розрахунку, що «титухани» розбігнуться. Так, власне, і вийшло – Голубана взяли, і спроби провокацій під ВП на замовлення Порошенка провалилися.

Саме так – замовниками Голубана зрештою виявилися люди, які безпосередньо пов’язані з Петром Порошенком. І арешт Голубана був прямим сигналом «сивочолому гетьману» – що всі його «багатоходівки» сипляться, як тільки держава виявляє силу.

Арешт Голубана – це був також «сигнал» Авакову, що він з кінцями втратив “стерно правління” і вплив у структурах МВС. Як вже згадувалось, організатором провокацій, які планувалися в низці міст України та біля Офісу президента, виявився експолковник поліції Юрій Голубан, якого підозрювали у співпраці з російськими найманцями. Стверджує Українська правда, посилаючись на власних анонімних співрозмовників.

Джерела підтверджують, що Голубан реально був організатором запланованих заворушень. Він звільнений у 2018 році з лав Нацполіції. На нього Служба безпеки заводила справу за підозрою у співпраці з бойовиками, але вона не дала результатів, зазначає співрозмовник.

Група осіб, яку затримали правоохоронці, попередивши масові заворушення в Україні, не єдина. У МВС припускають, що ця провокація є елементом гібридної війни Росії. Пише Новое время.

Те, що Росія так діє і буде продовжувати робити це далі, не є таємницею, і розвідка це підтверджує. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін.

Безпосередньо по цій групі ми стали працювати близько тижня тому. Працювали б по ній і далі, якби під час слідчих дій не отримали інформації, що крім цієї, існують ще інші групи. За словами зловмисників, вони у разі чого готові підстрахувати дії першої групи,– сказав він.

Правоохоронці працюють над затриманнями решти учасників злочинної групи. Вони планували “підірвати правопорядок” в інших обласних центрах, поза Києвом.

На днях, в Києві затримали групу осіб, яка планувала масові заворушення в центрі Києва. Кількість таких осіб планували зібрати до 5 тисяч, з яких півтори тисячі складали так звані “тітушки”,– розповів Монастирський.

Саме “тітушки” мали влаштувати бійки з правоохоронцями. Міністр каже, що мала “обов’язково пролитись кров і застосуватись насилля”. Зловмисники планували палити шини та застосовувати вогнегасники.

Після акції в столиці, заворушення мали “перекинутись” на області, що близькі до Росії. Мовиться про Сумську, Чернігівську та Полтавську області.

Поліція продемонструвала відео, на якому – організатори заворушень. Керівник Нацполіції Ігор Клименко наголосив, що організаторів затримали 30 січня. Саме масове заворушення мало стартувати вранці 31 січня біля Офісу Президента.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.