Янукович прокоментував інформацію про сmерть своєї дружини після вaкцuнaцiї “Спутником 5”

Людмила Янукович не померла. Дружина колишнього президента України Віктора Януковича жива-здорова і почувається добре. А інформація про смерть екс-“першої леді” у ЗМІ – вигадка.

Про це, коментуючи поширювані засобами масової інформації чутки про смерть 73-річної Людмили Олександрівни, сказав прес-секретар старшого сина Януковича – Олександра – Юрій Кірасир у своєму Facebook.

“Поширювана окремими безвідповідальними персонами інформація про смерть Людмили Олександрівни Янукович не більше ніж чорний піар”, – написав він.

За словами представника сина екс-“легітимного”, який живе в Москві, “про сім’ю Януковичів якої брехні тільки не писали, але подібне переходить всі людські кордони”.

“У свою чергу бажаємо Людмилі Олександрівні і всім міцного здоров’я”, – додав Кірасир.

У Януковича прокоментували чутки про смерть його дружини від вакцинації "Супутником V"

Скріншот (facebook.com/yuri.kirasir)

Звідки пішли чутки про смерть Людмили Янукович?

Нагадаємо, що одним з перших про смерть дружини Януковича написав у Telegram відомий політтехнолог і блогер Володимир Петров.

“Людмила Янукович померла годину тому. Завжди шкодував цю по суті беззлобну просту донецьку бабу, у якої в житті склалося все дуже добре для того, щоб спокійно вивозити все, що на неї звалилося”, – сказав він.

Пізніше він навіть повідомив про деталі.

“Смерть Людмили Янукович дивним чином співпала з її вакцинацією. Офіційно інсульт, але за чотири дні до крововиливу вона отримала другу дозу “Спутника V”. Інформація від лікаря швидкої, який приїжджав на виклик і транспортував її до лікарні”, – зазначив Петров.

До речі, 23 січня в пошуковиках одним з головних запитів був “людмила янукович померла”. Хто і чому “розігнав” цей запит – невідомо.

Нагадаємо, що Віктор та Людмила Януковичі познайомилися на Єнакіївському металургійному заводі у грудні 1969 року. Одружилися у листопаді 1971 року.

У лютому 2017 року німецький журнал Der Spiegel повідомив, що опальний президент розлучився зі своєю дружиною Людмилою після 45 років шлюбу, проте прес-служба Януковича спростувала цю новину.

При цьому, після втечі “гаранта” до Росії в 2014 році Людмила Янукович переїхала до Криму, і нібито досі живе в селищі Відрадне, а не з чоловіком.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.