15 хвилин тому! Шустер здав назад – на колінах до Зе: кинув Ахметова? Повний зашквар – що далі?

Шустер дуже засмучений через те, що після бойкоту слуг він більше не має можливості впливати на владу. Буквально благає повернутися.

Пише телеграм-канал “Megerini”.

“Савік, не потрібно так прямо говорити, що твоя програма це марний шлак. Ахметов може подивитися і задуматися, навіщо він витрачається на це”, – написали у телеграм-каналі.

“Немає в студії тих людей, які ухвалюють рішення і ніяк немає можливості на їхнє рішення вплинути. І, взагалі, на їх мозок вплинути. І вони нікого чути не хочуть і не хочуть слухати. Тому що я можу сказати? Ну, це такий початок. Я, правда, сподівався, що вони за місяць прийдуть до тями, але мабуть за місяць вони в себе не приходять – їм треба довше. Чекатимемо”, – зазначив Шустер у коментарі.

Нагадаємо, що партія “Слуга народу” заявила, що її представники ігноруватимуть телеканали “Україна 24” і “Україна” через “системне та навмисне розповсюдження фейків”.

Про це говориться в публічній заяві політсили, яку оприлюднила речниця партії Юлія Палійчук.

“Протягом останніх місяців телеканали “Україна 24” і “Україна” перетворились на відверто пропагандистські “ДТЕК-24” і “Олігарх”. Це очевидно. Безумовно, ми поважаємо право власника вільно розпоряджатися своєю власністю у законний спосіб. Ми поважаємо і право будь-якого медіа на незалежність редакційної політики. Але ніколи не погодимось з використанням телеканалів й журналістів для шантажу держави і суспільства задля лобіювання бізнесових та політичних інтересів власників”, – йдеться в заяві.

“Слуга народу” звинуватила телеканали у “системному та навмисному розповсюдженні фейків, публічних безпідставних образах тих, хто заважає олігарху, відвертих маніпуляціях, ненаданні права на відповідь”.

На думку авторів заяви, це є “яскравими проявами тієї олігархічної системи, з якою бореться команда президента”.

“Медіа, продажні політики, соцмережі використовуються для намагань зберегти статус-кво, що дозволяє олігарху отримувати рентний дохід від отриманих колись привілеїв. Видобуток руди, експлуатація залізниці, виробництво електроенергії – все це, на думку олігарха, повинно бути джерелом його необґрунтованого збагачення всупереч інтересам суспільства. І саме на підтримку цього спрямовується весь належний йому медійний та політичний ресурс”.

У “Слузі народу” впевнені, що ініційований президентом Володимиром Зеленським антиолігархічний закон “позбавить таких надмірно впливових осіб можливості скуповувати політиків й позбавить вигоди від тиску на редакції та журналістів”.

“Сьогодні наша команда ухвалила спільне рішення – ігнорувати медіа, які власник навмисно перетворює на свій корпоративний гучномовець для шантажу держави і суспільства. Якщо власник вважає вигідним для себе таке спотворення журналістики, щоб на його каналах відбувались тільки проплачені або зманіпульовані у корпоративних інтересах ДТЕК дискусії, то збалансована участь будь-яких незалежних від олігарха політиків там просто неможлива.

Коли олігарх дозволить редакціям та журналістам повернутись до роботи за загальноприйнятими стандартами журналістики, ми переглянемо своє рішення. В той же час ми залишаємося абсолютно відкритими для будь-яких ЗМІ, які працюють незалежно, збалансовано та заради об’єктивного інформування суспільства”, – говорилося в заяві.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.