Злили! Путін вступився за Порошенко – страшна правда про Гетьмана. Таємні документи – дізнались лише зараз. Важливо знати

Засоби масової інформації часто припускають, що Петро Порошенко є засновником “Партії Регіонів”, з 90-х завербований в КДБ і має кодове ім’я — «Лоліта».
Пише про це український журналіст та блогер Євгеній Прокопишин.
“Багато років він то з Медведчуком (кум Путіна) співпрацював, то з Тимошенко («московська зозуля»), то був членом Уряду Азарова (Януковича), в його команді і зараз повно регіоналів, як і він сам, а останнім часом його дії та заяви почали ДУЖЕ часто синхронізуватись з діями та заявами Кремля, який навпаки, як і Порошенко, серйозно переключився на критику Президента Зеленського.
І от вчора Порошенко знову кілька разів «спалився»: він прийшов в суд в годиннику, який російською мовою (ще й час основний стоїть не український – Київський час стоїть як додатковий, що вказує на те, що Україну, як рідний дім, він взагалі не сприймає), весь час коли нервував переходив на його рідну російську мову (ще й матюкався російською також), ну і адвокат у нього також росіянин наближений до Кремля (Новіков коли посварився з Фейгіним настучав на нього, і Кремль скасував Фейгіну адвокатську ліцензію на РФ, а сам Новіков паралельно отримав від Порошенка українську адвокатську ліцензію навіть без українського громадянства і тут же став особистим адвокатом Порошенка).
А сьогодні «Лоліту» остаточно «злив» глава російської зовнішньої розвідки Наришкін, який розкритикував «режим» Зеленського за «політичні переслідування» Порошенка, про що сам Порошенко і його команда також зараз голосно кричать щодня .
Також цікавим є факт того, що Порошенко за своїм захистом летить саме в Європу і в основному до німців (наприклад, одною з головних лобісток Порошенка в ЄС є німкеня Віола фон Крамон), які є російськими лобістами в Європі. А от у ВБ чи в США чомусь Порошенко не літає, але саме вони нам реально допомагають, а не ЄС — цікаво…” – пише Прокопишин.
До речі, п’ятому президенту Україні досі не обрали запобіжний захід. Водночас Петро Порошенко та Віктор Медведчук, ймовірно, перебували у змові.
Про це в ефірі авторської програми Олени Трибушної “Перші особи” на 24 каналі розповів журналіст та колишній нардеп Сергій Лещенко.
Він пояснив, що оскільки рішення суду у справі Порошенка нема, то давати можна виключно політичну оцінку.

“Політично для мене немає сумнівів, що Порошенко з Медведчуком перебували у змові”, – сказав Сергій Лещенко.

Він припустив, що відповідна змова була набагато ширшою, ніж той епізод, який інкримінують. Наразі мовиться лише про вугільну схему, а так само у них була співпраця щодо теми дизельного палива.

Відома труба Медведчука стала в якийсь момент ледь не монопольним каналом постачання дизельного палива з Росії в часи Порошенка, доходило до 45% імпорту дизеля в Україну саме по ній, розповів журналіст.

“Є багато прикладів, які вказують на те, що змова Порошенка була системною, але що стосується конкретно злочину, який йому інкримінують, то тут має давати оцінку суд. Це ж рішення має політичні апеляції. Тому наразі можемо не з юридичної, а лише з політичної точки зору оцінювати ці події”, – вважає Лещенко.

“Він (Порошенко – ред.) свої таланти спрямовує на те, щоб рахунком політики збагачуватись, щоб грати у подвійні, потрійні стандарти, стати одночасно і найбільшим рятівником України від російської загрози і бути головним партнером російської агентури впливу в Україні”, – сказав Лещенко.

Водночас у відповідь на запитання щодо рейтингу недовіри до Порошенка, Лещенко сказав:

“Він настільки сам собі суперечив, що втратив політичну ідентичність, за виключенням дуже вузької групи політичних прихильників, які вірять всьому, що він каже”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.