Прямо з фронту! Термінове повідомлення розвідки – 24 години: Тимошенко все. Удар в спину – викрили!

Радник із національної безпеки США Джейк Салліван заявив, що Росія готується до проведення спецоперації на Донбасі під чужим прапором, щоб створити привід для повномасштабного вторгнення в Україну, дослівно: «Наша розвідка отримала інформацію про те, що Росія закладає основу, щоб мати можливість сфабрикувати привід для вторгнення».

Джейк Салліван стверджує, що нинішній план РФ схожий за своєю концепцією з тим, що був використаний у 2014 році. Більше подробиць буде озвучено через 24 години, ПИШЕ військово-політичний оглядач Олександр Коваленко

Але, чи варто очікувати цих 24 годин? Поясню, що я маю на увазі.

Справа в тому, що те, про що говорить Джейк Салліван протягом останніх 8 років, періодично і досить докладно описується в українських відкритих джерелах, у тому числі і мною. Сценарії, методи, концепції та стратегія гібридних провокацій з регулярним розвінчуванням різноманітних інформаційно-психологічних спеціальних операцій спецслужб Росії проти України.

Більш ніж очевидно, що для вторгнення в Україну Росії потрібен буде не лише певний привід у вигляді горезвісного casus belli, а й відповідний соціально-громадський та політичний клімат, що є хаосом.

Якщо говорити про casus belli, то ще в грудні 2021 року стало очевидно, що маріонетки Кремля на окупованій частині Донбасу готують провокацію з хімічною зброєю, яка має стати причиною для вторгнення.

Що ж до хаотизації України, то Росія може використати весь наявний у неї зараз наявність потенціал агентури всередині країни і одночасно запустити всі ті сценарії, які час від часу хаотизували українське суспільство.

У даному випадку я маю на увазі одночасний запуск «Чорногорського сценарію» за допомогою масштабної агентурної мережі РПЦВУ, антивакцинаторського руху, різноманітних тарифних «Майданів» і, звичайно ж, провокації політичного характеру, спрямовані як проти чинної влади, так і органів влади регіонального рівня.

А тому не потрібно жодних 24 годин, коли стратегія Росії більш ніж очевидна і будь-який прояв реалізації подібних сценаріїв необхідно припиняти в зачатку. В іншому випадку, у форсованому режимі почне створюватися сприятлива основа для переходу від внутрішньої хаотизації до реалізації casus belli та безпосереднього вторгнення. Але коли одна з складових частин дає збій, в цілому механізм глухне.

У той же час Юлія Тимошенко продовжує розхитувати ситуацію в державі зсередини за допомогою своєї улюбленої теми – тарифи.

Народний депутат, лідер політичної партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала владу прийняти пропозиції команди політсили, які допоможуть убезпечити українців від стрімкого зростання цін і тарифів, повідомляє пресслужба «Батьківщини» у п’ятницю.

«Я наполягатиму, аби парламент одразу після новорічних канікул виніс на розгляд та схвалив ініціативи «Батьківщини»: щодо стримування цін, підтримки виробників, зниження тарифів для населення та промисловості», – наголосила Тимошенко.

«Зростання промислових цін позначиться на вартості кожного товару, гаманці кожного громадянина, бюджеті кожної родини», – зазначила політик.

Вона заявила, що уряд замість активних дій «вкотре доводить свою повну розгубленість та нерозуміння процесів».

«Виробникам потрібні енергоносії за посильними цінами, а не чиновницькі приписи, а людям – гроші для підвищення купівельної спроможності, а не продуктові картки», – запевнила політик.

Дивно це чути від політика яка майже всю історію незалежної України була при владі, також вже була на посаді прем’єра, але замість обіцяного зменшення тарифів – сама їздила на поклон до Путіна і підписувала кабальні газові угоди.

Нагадаємо, що Масові протести опозиція планувала ще на осінь 2021-го. Зокрема, Юлія Тимошенко анонсувала це під час своїх турне регіонами влітку минулого року, але чи вдасться їй це зробити зараз аби знову догодити Путіну – невідомо.

Також Одразу кілька співрозмовників hromadske зауважували присутність Тимошенко на телеканалі «Україна-24» як підтвердження її співпраці з Ахметовим.

«Вона регулярно присутня в етерах, і несе там те, що відповідає очікуванням Ахметова щодо енергетики чи імпортної електрики», — каже Сергій Лещенко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.