Громадянська війна? Порошенко задумав немислиме: прямо перед поверненням. Сховати не вдалось!

Найстрашніша справа Петра Порошенка для України – це Мінськ-2. Навіть не корупція, не торгівля із ДНР та ЛНР вугіллям, а саме Мінськ-2.

А от виконання Мінська -2 ставить хрест в Україні навіть на існуючих територіальних кордонах. Це механізм запуску легального розпаду, громадянської війни та подальшого поділу України. Мінськ-2 – це повільний вогонь, в якому Путін варитиме Україну. Ось ця найстрашніша справа Порошенка – він допоміг створити інструмент розпаду.

“А як це працює, покажу наочно, читайте в інтерв’ю з Олександром Левченком про Боснію та Герцеговину, яка в Дейтоні отримала свій Мінськ-2 і гниє вже понад 25 років”, – пише блогер Олег Романенко.

“Один із аргументів виправдання Порошенка щодо Мінська-2 – “ви не знаєте всіх обставин, це було наслідок воєнних дій”.
А я відповім так. Досить виправдовувати Порошенка. Він ввів у практику постійно брехати, вводячи в оману народ. Брехав про найсильнішу армію, про 144 реформи та іншу лабуду, яку заливав у вуха довірливим хобітам”, – додає Романенко.

“Як наслідок, ситуація породила самообман та ілюзії щодо того, хто ми є і що ми реально можемо. А самообман в умовах війни веде до катастрофи, бо ми не можемо приймати правильні рішення, адже впевнені, що ситуація краща, ніж є насправді. Все починається з брехні. Спочатку ми обманюємо самі себе, потім обманюємо інших, а потім нам ніхто не вірить і ми опиняємось віч-на-віч у розбитого корита. Ось у чому страшна суть події за 8 років. Потрібно перестати обманювати самим себе і назвати речі тим, що вони є. І тоді у нас з’являється шанс змінити ситуацію на краще”, – заявляє блогер.

Українці зазнали поразки у 2014 році, і виявилось це у конкретних територіальних втратах.

“Наше керівництво було наполегливо нерішучим і продажним, що навіть не запровадило воєнного стану, що створило всі наступні ланцюжки деструктивних процесів. Замість того, щоб поводитися так, як поводитися держава в умовах військової загрози (перебудовує свою організацію, перебудовує економіку, запускає програми забезпечення армії військовою технікою, вилучає власність у ворогів та інша, інша, інша) ми всі звели до постійної балаканини та надій , Що ось-ось хтось там зупинить Путіна, Північний потік-2, Кримський міст. Вішали борди про комерційні ціни на газ, як перемогу, а от коли зіткнулися з ціною 3 тис доларів за 1000 кубів, то почали чухати ріпу, що економіка помирає, як кит, що потрапив на мілину”, – доповнив Романенко.

“У сумі вся ця політика наразі привела Україну на межу катастрофи. Ми віч-на-віч із Росією, без гарантій, без економіки, з демотивованим населенням, більша частина якого срать хотіла на таку державу, яка її доїть з ранку до вечора. І продовжуємо себе тішити якимись ілюзіями.

Скажіть, що ще має статися, яка комета має впасти, яка атомна електростанція вибухнути, які області треба втратити, щоб Україна включила інстинкт самозбереження та почала тверезо дивитись на світ та саму себе?” – прокоментував блогер.

І ось, після всього цього, 17 січня українців закликають бігти в Жуляни, щоб зустріти експрезидента, через дії якого померло багато українців, який витратив ресурси, армію, мову, віру.

Однак попри все це Петро Порошенко, якого підозрюють у державній зраді, упевнений, що не опиниться за ґратами й готується до приїзду в Україну 17 січня.

“Я не опинюся за ґратами, не вистачить ні духу, ні сили, ні волі. Ми йому такий подарунок не зробимо, тому що ключова позиція: він має пояснити суспільству, у чому полягає державна зрада Порошенка”, сказав Порошенко в інтерв’ю телеканалу “Настоящее время”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.