Шокуючі деталі! Путін вже наступає – Зеленський готується. Нападе у лютому: широкомасштабна війна

Президент РФ Володимир Путін переніс широкомасштабне вторгнення в Україну на лютий. На думку офіційних представників адміністрації президента США, причиною цього стала дуже м’яка зима.

І хоча пересування російських військ сповільнилося, біля кордону все ще 100 000 військовослужбовців. Про це повідомляє американська газета The New York Times.

Водночас Путін почав робити кроки з перекидання військових вертольотів до кордонів України, що є можливою ознакою того, що планування нападу продовжується. Окрім цього, сьогодні повідомили, що російська армія почала військові вчення на кордоні з Україною.

Офіційні особи США кажуть, що рішення відкласти початок наступу пов’язане із температурою повітря. Очікувалося, що “мінуси” заморозять землю і це дозволить легко пересувати важкі транспортні засоби та обладнання, до того як весняна відлига, яка може початися в березні, не створить брудну трясовину.

За словами високопосадовців адміністрації президента США, поки на землі спостерігається багнюка, Путін може бути змушений відкласти наземний наступ щонайменше до лютого.

Проте представники розвідки вважали, що упродовж грудня відбуватиметься подальше нарощування військ. Високопоставлений представник адміністрації заявив, що розгортання російських військ триває, але повільнішими темпами, ніж на початку грудня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.