Отримали по яйц*х! Напад на росіян – міжнародний скандал: на очах всього світу. НАТО поставило на місце!

На 12 січня запланована Рада Росія – НАТО. Однак вона не дасть результату, який хоче отримати Кремль.

Адже російську делегацію представляє заступник міністра закордонних справ Сергій Рябков, який повністю провалився своїми висловами.

Про це в ефірі авторської програми Олени Трибушної “Перші особи” на 24 каналі розповів російський публіцист Андрій Піонтковський.

Він нагадав, що, почавши переговори, Рябков заявив, мовляв, нехай НАТО забирає свої манатки і забирається на рубежі 1997 року. Публіцист вважає, що 10 січня “зібрати манатки” запропонували вже самому заступнику глави МЗС.

За словами Піонтковського, Рябков не розуміє світу, в якому живе. Російський дипломат вважає, що американці не зрозуміли всі вимоги, але вже на Раді Росія – НАТО він знову спробує показати логіку підходу.

Він не розуміє, що там його рознесуть 25 членів НАТО: прибалтійські країни, поляки, румуни і далі за списком,– наголосив Піонтковський.

Піонтковський також зауважив, що 10 січня – дуже невтішний день для путінського режиму і хороший день для України. Адже заява Рябкова дуже допомогла обламати останні ілюзії.

В цьому контексті слід вказати, що Екс-міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський відповів на слова головного російського дипломата про “осиротілі внаслідок розпаду СРСР країни Східної Європи”.

Нагадаємо, У Посольстві РФ у Великій Британії опублікували думку Сергія Лаврова про те, що “НАТО став чисто геополітичним проектом, спрямованим на захоплення територій, що осиротіли внаслідок розпаду Організації Варшавського договору та Радянського Союзу”.

У свою чергу, Сікорський назвав Росію “серійним ґвалтівником”. “Уясни собі, російське посольство, раз і назавжди зрозумілою тобі мовою. Ми не осиротіли, тому що ви не були нашим татом, швидше, серійним ґвалтівником. Ось чому ви не досягнете мети. А якщо спробуєте ще раз, то отримаєте по яйцях”, – написав на своїй сторінці екс-міністр.

Ось що чекає росіян на переговорах.

У той же час Сполучені Штати не допустять можливості продемонструвати свою меншовартість перед Росією. При цьому США не діятимуть як “жандарми”.

Якщо раніше Штати брали на себе основні витрати та військові сили, зокрема, в Афганістані, то зараз вони прагнуть розділити цю відповідальність з Європою. Вказує колишній посол України у США Валерій Чалий.

За його словами, європейці не уявляли, що гаряча фаза війни може бути в центрі континенту. Однак приниження вони не потерплять.

Питання не в тому, що США скажуть, питання не в тому навіть, що в Європі скажуть. Питання в тому, що скаже наше керівництво,– підкреслив Чалий.

Він пояснив, що якщо українське керівництво – президент, парламент, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба – триматимуть позицію вище за США, Америка не буде “відставати” далеко від нас.

Однак, як зазначив Чалий, українській владі слід думати не тільки про те, як зупинити переміщення російських військ по території, а й говорити про деокупацію Донбасу та Криму.

В цьому контексті слушно вказує Посол України в Німеччині Андрій Мельник, який вимагає, щоб новий уряд країни відреагував на зухвалі вимоги Москви. Дипломат переконаний, що відповіддю має бути якнайшвидший вступ нашої країни до Євросоюзу та НАТО.

Мельник вважає такий вчинок єдиним правильним кроком. Німеччина має зробити його замість того, щоб обговорювати “ефемерні безпекові занепокоєння” Путіна.

Київ вимагає від Берліна чіткого комітменту – якнайшвидше надати Україні членства в НАТО та ЄС,– наголосив посол.

Що вимагає Кремль
Росія вимагає від Північноатлантичного альянсу так званих “гарантій безпеки”. Кремль хоче, щоб НАТО не розширювалось на Схід, тобто фактично – аби не надавало членство Україні.

Стосовно цих вимог США та Росія провели перемовини у Женеві 10 січня. Під час них представник Москви Сергій Рябков знову зухвало вимагав, щоб Україна та Грузія ніколи не вступали в НАТО. Мовляв, це “питання нацбезпеки” Росії. У США відповіли, що не можна ставити під сумнів політику відчинених дверей Альянсу.

Крім того, Вашингтон знову пригрозив Москві санкціями, якщо та нападе на Україну. Росія ж запевняла, що нібито атакувати не збирається.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.