20 хвилин тому! Гучна відставка – гнати Геть: забирають останнє. Аваков в істериці – тотальна зачистка!

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський звільнив Олега Козловського з посади заступника голови Національної поліції. Про це Українським Новинам повідомили в МВС.

Крім того, про звільнення свідчить інформація на сайті Національної поліції в розділі “Керівництво”. Так, Козловський відсутній серед керівництва відомства. Причина звільнення невідома.

Нагадаємо, Аваков призначив Олега Козловського заступником голови Нацполіції у січні 2019 року. До того Козловський був головою Управління СБУ по Луганській області, але був звільнений Петром Порошенком. Після чого Аваков взяв його в поліцію і, як то кажуть, доручив йому найделікатніший напрямок – ламати «сітки», які Порошенко шикував під вибори для підкупу виборців.

Пізніше Козловський займався створенням у МВС Департаменту захисту інтересів суспільства та держави, який журналісти охрестили «таємною поліцією Авакова» та зазначали, що він дублює функції Департаменту захисту національної державності СБУ (департамент «Т»).

І ось тепер Козловського звільнено. Зачистка МВС від кадрів Авакова (який пішов в опозицію до Зеленського) продовжується.

Нагадаємо, що у 2019 році військовий експерт Дмитро Снєгірьов застеріг президента України Володимира Зеленського від призначення на керівні посади у Службі безпеки України ексначальника УСБУ в Луганській області Олега Козловського.

Як зазначив експерт, Козловський був звільнений від посади голови Луганського УСБУ після звернень ГІ “Права Справа” щодо корупційних оборудок на території Луганської області.

Олег Козловський дивним чином “виринув” у системі МВС і вже як заступник начальника Національної поліції України – начальник Департаменту оперативної підтримки відповідає за забезпечення роботи мереж підкупу виборців і чинити тиск на політичні сили, які будуть брати участь у парламентських виборах і не відносяться до орбіти впливу новообраного президента Володимира Зеленського, – зазначив Снєгирьов.

Окрім того, за 2020 рік Козловський задекларував 1,3 млн гривень зарплати, а також 350 тис. гривень готівкою.

До слова, новий рік в Україні розпочався зовсім не нудно. Влада Зеленського почала себе проявляти у всіх сферах від зовнішньої до внутрішньої політики. Вперше в історії України поліцейські започаткували публічний тиск на владу з вимогою підвищити зарплати. Такого не траплялося навіть у важкі 90-ті. Поліцейські на подив добре організувалися: створили групи та чати, почали “італійський страйк” відмовляючись виїжджати на дрібні порушення, навіть почали писати рапорти на звільнення та вимагати відставки міністра та голови поліції.

Відставка “вічного міністра” Авакова була дуже несподіваною для нього та його команди. З одного боку, міністр йшов, а з іншого в МВС залишалося дуже багато членів його команди. Але своєю появою в ефірі Наталії Влащенко з різкою критикою влади Зеленського Аваков дав чітко зрозуміти, що ніяких домовленостей не було.

Сліди Арсена Борисовича у розгойдуванні МВС видно й у інших місцях. Так, 12 листопада на сайті ОП було створено петицію про підвищення зарплат поліцейським. Автором петиції є Артем Каспар’ян, котрий працює помічником народного депутата Артема Дмитрука. Своєю чергою Дмитрук є головою групи зі зв’язків з Вірменією, а його друг і спонсор Вілен Шатворян, він же голова Спілки вірмен України, який дивиться від Авакова за портами та залізницею. Петиція зібрала вже 26 тисяч підписів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.