Знаменитий актор пішов з життя в новорічну ніч: тіло артиста знайшла дружина

Про це розповів син Бичкова, який напередодні відзначав Новий рік з батьками. Він помер у новорічну ніч. Тіло виявила дружина артиста Ольга Миколаївна.

 

 

Артисту було 71 рік, і ніщо не віщувало такого трагічного кінця. 31 грудня Михайло Бичков разом з дружиною Ольгою відправився зустрічати Новий рік до сина, який, жив у тому ж будинку, але в сусідньому під’їзді. Пропустивши по келиху шампанського під бій курантів, подружжя Бичкова відправилося додому.

Михайло Бичков на свій стан не скаржився, більш того, на третє січня артист був записаний на прийом до дантиста. Однак артист так і не прокинувся. Тіло актора виявила його дружина. Згідно з висновком медиків 71-річний актор помер з природних причин уві сні.

 

 

За життя Бичков знявся в 50 фільмах, брав участь в 70 спектаклях, в 3 операх і 2 балетах, в тому числі у відомій радянській кінокартині «Кін-дза-дза!».

Однак це тільки те творче напрацювання актора, яке збереглося. За словами сина покійного, багато згадок про його участь у театральних шоу згоріло в архівах Спілки театральних діячів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.