Тiлькu що з лiкaрнi – Інф0рмaцiя нa жaль підтвердилася: cтaлo вiдoмo пpо …

В найближчому оточенні Леоніда Кравчука сьогодні з’явилися новини про стан здоров’я першого президента України Про це повідомляє телеграм-канал «Картковий Офіс», посилаючись на власні джерела.

«За нашою інформацією стан здоров’я першого президента України Леоніда Кравчука залишає бажати кращого. Прогнози лікарів невтішні. Навряд чи Леонід Макарович зможе брати участь в політичному житті України в будь-якій якості», – зазначають у телеграм-каналі.

Також подібну інформацію повідомляла Оксана Сибірцева. За її словами, стан здоров’я першого президента не поліпшився після операції. А динаміка покращення стану здоров’я дуже повільна.

Леоніда Кравчука під’єднали до апарату штучної вентиляції легень, повідомляло видання “Українська правда”.

Ще наприкінці вересня повідомлялося, що голова української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук проходить реабілітацію, яка, зі слів родичів, була доволі успішною. Про це повідомив спікер української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович.

“Він проходить реабілітацію, вона, як кажуть його рідні, доволі успішна”, – наголосив він.

Раніше повідомлялося, після операції, яку йому провели в кінці червня, знаходиться на реабілітації в Німеччині. Про це повідомив виданню Obozrevatel художник Сергій Поярков, якого також прооперували в київському Центрі серця.

“Кравчук ось недавно лежав недалеко від моєї палати – поїхав до Німеччини на реабілітацію”, – сказав Поярков.

Як зазначав Telegram-канал Політика країни, Кравчук перебуває в реанімації клініки в німецькому Мюнхені Munich university clinic.

За даними близького кола оточення першого президента, з Кравчуком на місці постійно перебуває його онук. За словами джерела, йому стало дещо краще.

“Він частково прийшов до тями, йому роблять різні аналізи і дослідження, щоб зрозуміти як він потрапив у стан коми. І головне – які шанси на повне відновлення. Наскільки мені відомо, він прийшов до тями, дізнається свого онука, але говорити не може”, – розповів співрозмовник.

Окрім того, Віктор Ющенко також повідомляв про стан здоров’я Кравчука. Про це він розказав у коментарі журналістам, відповідаючи на запитання, у якому стані наразі перебуває перший президент.

«Бореться… Леонід Макарович сильний. І той іспит, який перед ним постав, – я переконаний, що він його на лопатки покладе, та й усе», – сказав Ющенко.

Зазначимо, що Леонід Кравчук став першим президентом незалежної України у 1991 році. Він набрав 61,5% голосів виборців. Кравчук очолював країну найкоротший термін серед українських президентів – всього 32 місяці. Найбільший в історії України шахтарський страйк 1993 року призвів до дочасних виборів президента.

7-8 грудня 1991 року Леонід Кравчук підписав Біловезьку угоду про ліквідацію СРСР та створення Співдружності незалежних держав (СНД).

А вже наприкінці каденції у 1994 році Леонід Кравчук підписав велику Угоду про співробітництво та партнерство з ЄС, яка заклала основу європейської інтеграції України. Влітку 1994 року Леонід Кравчук програв вибори Леоніду Кучмі.

Леонід Кравчук продовжував політичну діяльність, був депутатом Верховної Ради.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.