20 хвилин тому! Порошенко на слуху – посол Великої Британії не змовчала: експрезиденту кінець – не втече!

Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс прокоментувала нову підозру щодо п’ятого президента України Петра Порошенка.

У своєму Twitter вона закликала до незалежного розслідування.

«Я уважно стежу за звинуваченнями, висунутими проти Петра Порошенка. Життєво важливо, щоб правоохоронні органи та судові органи розглянули цю справу, як і будь-яку іншу, незалежно, неупереджено та професійно, забезпечуючи справедливість та дотримання належної правової процедури», – написала дипломат.

Петру Порошенку оголосили підозру за двома статтями Кримінального кодексу — сприяння тероризму і державна зрада. Ідеться про справу про закупівлю вугілля з окупованих територій Донбасу. Слідство вважає, що протягом 2014-15 років “ДНР” і “ЛНР” отримали не менш як 200 мільйонів гривень завдяки змові українських посадовців та вищого керівництва РФ. За даними слідства, Порошенко сприяв тому, аби вугілля з Південно-Африканської республіки в Україну доставлено не було.

“Колишній президент України підозрюється у тому, що він, діючи за попередньою змовою групи людей, зокрема з-поміж представників вищого керівництва Російської Федерації, сприяв діяльності терористичних організацій “ЛНР” та “ДНР”, — повідомили у ДБР.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.