Під Києвом за лічені хвилини згоріла маршрутка: з’явилося відео жахливої пожежі

Під Києвом загорілася маршрутка — відео охопленого димом транспортного засобу зняли люди з проїжджаючого повз авто, після чого ролик був опублікований в мережі.

Як повідомляє «Київ Оперативний» у Telegram, спалахнув транспортний засіб зі сполученням «Ірпінь-Київ» номер 420. Невідомо чи перебували в салоні на той момент пасажири.

 

 

Сам інцидент стався недалеко від водоканалу в місті Ірпінь Київської області. Повідомляється, що за кілька хвилин маршрутний автобус згорів дотла. Вогонь охопив транспортний засіб повністю.

«Рятувальники приїхали досить швидко, але маршрутку це, на жаль, не врятувало. Сподіваємося, що ніхто не постраждав. Уточнюємо», — йдеться в повідомленні.

Користувачі Мережі не були здивовані тому, що побачили, адже таке з українськими маршрутками трапляється не вперше: «Цікаво, скільки має згоріти маршруток шоб їх почали ремонтувати», «Дешевше спалити, ніж відремонтувати», «Згорів від сорому».

Небезпечні українські маршрутки. Вони збивають людей, створюють аварії, горять і розвалюються на ходу. Але люди не припиняють в них їздити. Тому що немає альтернативи. У той час, коли ціни ростуть — якість перевезень знижується.

Деякі автобуси більше року не проходили техобслуговування, хоча за законом повинні це робити два рази на рік.

Нагадаємо, що під Києвом літописну річку Стугну залили небезпечними речовинами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.