Прямо в ефірі! Гордон здав всіх: працюють на Росію – новий скандал. Ахметов в паніці – це крах

“Гордон на каналі проросійського олігарха Ахметова заявив — «я больше не верю нашим западным партнерам» — ще у когось залишись сумніви, що Гордон, Ахметов та вся їх оця ДТЕК-тусовка працюють на РФ та підмінили собою закриті раніше канали Медведчука?”, – запитується на своїй сторінці у Фейсбук блогер Євген Прокопишин.

У цей же час пропагандистка з телеканалу Ахметова Наталія Влащенко має сезонне загострення. Вона звинуватила Віталія Шабуніна і заразом з тим Лещенка в роботі на Росію.

“Причина таких заяв полягає в тому, що Шабунін розпочав активну роботу в США щодо викриття Влащенко як агента проросійських наративів. А я його підтримую. Що надалі може порушити питання про накладення санкцій на Влащенко. А її нервова реакція вказує на те, що вона має що втрачати. Навіть Кіру Рудик із Голоса попросила вписатися за себе. Я вже починаю підозрювати, що Влащенко має активи в Європі чи Америці, за які вона стурбувалася. Ну і заразом питання: чи підтримуєте ви накладення санкцій на Влащенко за роботу як рупор російської пропаганди?”, – задається питанням Серігй Лещенко у телеграм-каналі.

Зазначимо, що ще рік тому в Центрі протидії корупції відкрили напрямок глобальної адвокації. Почали вони з просування інструментів протидії корупціонерам по всьому світу (з фокусом, звичайно, на українських).

“На тижні ми оприлюднили аналіз того, як вустами пропагандистки Наталії Влащенко олігарх веде інформаційну війну проти України. Зробили ми це на шпальтах впливової американської площадки Atlantic Council”,- стверджує Віталій Шабунін.

Для розуміння, лише за літо Влащенко особисто чи її гості пропихали проросійські або антизахідні наративи в 30 з 40 випусках її телешоу. Повний аналіз ми вже передали зацікавленим інституціям. З нетерпінням чекаємо фінансових наслідків для Ахметова.

“Наталія Влащенко (раніше чи пізніше) відпочиватиме не на Заході, а в такій милій їй Росії. Сподіваюся, що там же вона і житиме. Ми в ЦПК давно і системно боремося з олігархами та створеною ними порочною системою. Ахметов загрожує Україні не більше від Ігоря Коломойського. З проблемами на Заході для останнього ми вже допомогли – допоможемо і Ахметову”, – наголосив Шабунін.

Як гадаєте, чи потрібне винесення на РНБО питання про санкції на телеканал Ахметова? Напишіть у коментарях.

До речі, ви ж розумієте, на чий бік перекинуться обидва олігархи у випадку російського наступу? Про всяк випадок підкажу вам цитатою Коломойського: “Ми візьмемо 100 мільярдів доларів у росіян. Який найшвидший спосіб розв’язати проблеми і відновити стосунки? Тільки гроші”.

Шабунін також додає, що:

“Так само швидко на бік ворога перекинуться союзники олігархів в державі: усі ці ОАСК, ВРП, збережені Арсеном Аваковим “мєнти” та інша наволоч. Проте найбільшу загрозу несуть саме олігархи: вони основа цієї порочної системи. Її основні вигодоотримувачі. До слова, доказом того, що боротьбу Зеленського з олігархами позитивно оцінюють в США є пост Пітера Клеппа, оглядача The European Post у цьому виданні”.

Заходи боротьби з олігархами, які вживає президент Зеленський, є частиною стратегії зі стримування в Україні російського впливу.

“З моменту вступу на посаду у 2019 році Зеленський провів низку реформ для боротьби з впливом олігархів, багато з яких близькі до Кремля, зазначив експерт. Як приклад він навів Медведчука, який із травня цього року перебуває під домашнім арештом. Протягом тривалого часу український політикум був до нього толерантним, дозволяючи йому купувати на окупованих територіях шахти та вибудовувати медіа-імперію. Зеленський продовжить боротьбу з подібними фігурами, однак він має вести її акуратно, не провокуючи агресію з боку РФ”, – підкреслює він.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.