Батько Зеленського висловився про сина-політика: «Я з Вовою посварився»

Виявилося, що на малій батьківщині кандидата у Президенти України Володимира Зеленського – справжня зірка зовсім не сам артист Зеленський

Як відомо, сьогодні Володимир Зеленський святкує свій 41 день народження. Так, батьки кандидата в президенти Зеленського висловилися про вибір сина піти в політику.

Зокрема коментар пресі дав батько Володимира Зеленського – Олександр, він відомий у Кривому Розі як Зеленський-старший, а саме Олександр Семенович Зеленський – педагог, учений, творець «знаменитої школи Зеленського з підготовки айтішників».

Так щодо політики в Україні Зеленський-старший сказав таке:

«Якщо говорити відверто: я з Вовою через Кличка посварився. Я був спортсменом і дивлюся на це інакше. Адже Кличко Олімпійський чемпіон, найкращий у світі серед професіоналів! Адже тупий спортсмен великий ніколи не стане, а Кличко великий! Таку людину не треба було б чіпати, а вони її…».

Він додав:

«Я був гордий за Вову по-справжньому, коли він виграв «Танці із зірками». Та як він виграв! Йому ж робили уколи в спину, коли він потягнув м’яз. Битва страшна! До речі, Гордон тоді казав: «Ну хто це з якоїсь провінції моя мама якось зайшла на кухню і сказала: слухай, я на нього дивитися не можу!» А зараз, бачите, він його вже хвалить, на концерти ходить».

Знаменитий комік пішов із життя у 32 роки: останнє фото гумориста
Батько відомого артиста Володимира Зеленського вважає, що політика є небезпечною і в ній багато бруду:

«Вони його так виснажили сьогодні вранці — це про черговий скандал у ЗМІ. Та що це таке, весь час бруд якийсь знаходять, ще довоєнний. Вова ж нормальна чесна людина. Я не в захваті, що він пішов у політику, я ж знаю, що це бруд страшний. Скрізь крадіжка, болото. Мама теж переживає, їй не потрібна вся ця політика. Я не хочу, щоб як позавчора прийшла сусідка і — я за Вову не буду! Ми дуже образилися, звичайно. Говорить, мені подобається Юля. Ну подобається Юля – ми з тобою не друзі! Іди до Юлі чай пий!».

Раніше ми повідомляли про те, що Володимир Зеленський відвертався про особисте життя і друзів зокрема.

Українська знаменитість та улюбленець публіки Володимир Зеленський розповів про втрату друзів у РФ – він визнав той факт, що російські колеги просто перестали спілкуватися з ним.

Про це український актор та шоумен заявив в інтерв’ю одному з європейських видань:

«Більшість російських колег перестали спілкуватися з нами – вони самі ухвалили це рішення. У Юрмалі я нікого не зустрічаю – схоже, вони оминають нас, побоюючись нашої проукраїнської позиції», — сказав він.

Володимир зеленський
Але Володимир Зеленський все ж таки привітається у відповідь, якщо хтось із «втрачених» товаришів протягне йому руку:

«Але якщо підійде, тобто певний рівень інтелігентності: якщо з тобою вітаються – треба вітатися, якщо подають руку – подавати у відповідь. Насамперед, до людей треба ставитися, як до людей. І у складних випадках просто не переходити на політичні аспекти у розмові. Є різні погляди. На жаль, ми не завжди вміємо поважати позиції один одного», — сказав артист.

Також Володимир Зеленський розповів, що він думає щодо російського артиста та режисера Микити Михалкова:

«На мою думку, політик. Ніхто не сперечається про його акторські таланти – «Я крокую Москвою», «Свій серед чужих»… Але сьогодні він політик, чиї політичні погляди щодо України не збігаються з тими, що поділяють люди в нашій країні. Відповідно, і його акторські роботи вже болісно сприймаються в Україні…» – сказав Зеленський.

Нагадаємо, Зеленський виконав першу передвиборчу обіцянку

Як повідомляла Politeka, астролог пророкував велику «зоряну годину» Зеленському

Також Politeka писала, що Зеленського зворушливо привітали з Днем народження

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.