Терміново! РФ поновлює війська – снайпери біля кордонів. Бойова готовність: запобігти артилерії!

Російська війська стягують додаткову артилерію й танки до лінії зіткнення.

Росія продовжує заходи з недопущення стабілізації ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил. З цією метою командування оперативного угруповання російських окупаційних військ посилює підрозділи поблизу лінії зіткнення на окремих напрямках додатковими 122-мм самохідними артилерійськими установками, танками та бойовими машинами піхоти з порушенням домовленостей про відведення важкого озброєння, – про це повідомляє у Фейсбук Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
Водночас, за даними розвідки,  на передових позиціях противник збільшив кількість снайперських пар у готовності до нанесення втрат особовому складу Об’єднаних сил, знищення елементів відеоспостереження та провокування вогню у відповідь. Зі снайперами з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК, які не залучені до виконання бойових завдань, проводяться тренувальні збори під керівництвом кадрових військовослужбовців ЗС РФ.

Нагадаймо, що раніше видання Washington Post, посилаючись на заяви своїх анонімних джерел, написало, що Росія відновила нарощування військ на українському кордоні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.