Терміново! Зеленський у небезпеці: карпатська мольфарка зробила несподіване пророцтво про президента України. Відео

Президент Володимир Зеленський не зможе завершити термін своєї каденції та напередодні зніме з себе повноваження державного керівника. Крім того, політику загрожує серйозна небезпека навіть до фізичної розправи.

Таку версію зробила гуцульська мольфарка, погадавши на тарілці з теплим воском. Обряд на майбутнє України та президента знаменита в Карпатах знахарка зробила на прохання ведучого циклу передач «Світ Навиворіт» Дмитра Комарова (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

«Хтось за Зеленським стежить і немає нікого, хто міг би його попередити, щоб він був уважний. Хтось може його побити, щось з його майна знищити. Він у небезпеці», – зауважила мольфарка.

Мольфарка розмовляє з Комаровим.

Літня жінка вказала, що президент Зеленський – добра людина, але не може виконати все, що обіцяв до свого обрання. Саме це спричинить небажання «досиджувати» до кінця термін своїх повноважень.

«Шкода його, я хотіла б Зеленського побачити тут, у себе в гостях. Я б все йому про нього розповіла, повідала майбутнє і дала хорошу пораду», – підкреслила досвідчена жінка.

Віск для ворожіння.

Зазначимо, що мольфари – у культурі деяких етнічних груп Закарпаття, зокрема гуцулів, люди, які мають стародавні знання та шанують традиції. Також вони вірять, що мають надприродні здібності, дар цілительства та можуть передбачати майбутнє.

Джерело:merezha.co

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.