Терміново! Знайшли купу золота – Киву викрили: мільйони гривень, виправдань немає – час відповіти

Нещодавно правоохоронці проводили обшук в будинку народного депутата Іллі Киви («Опозиційна платформа-За життя»).

Сьогодні, 1 грудня, стало відомо, що під час обшуків у депутата виявили купу золота та картину, на якій він зображений в образі італійського фашистського диктатора Беніто Муссоліні, – поівдомляє Bihus Info.

Джерела журналістів серед правоохоронців розповіли, що виявили в будинку Киви в ході нещодавніх обшуків майже десяток злитків золота на суму понад 1 мільйон гривень.

Крім того,за джерелами журналістів у правоохоронних органах, у будинку Киви знайшли готівкою понад 1,1 мільйон гривень і понад 500 тисяч доларів, а також більше 300 тисяч гривень в автомобілі. Жодної з цих сум грошей та коштовностей немає в декларації народного депутата.

Журналістам-розслідувачам вдалося також побачити дві картини, які раніше продавала на своїй facebook-cторінці керівниця проросійського видання “Страна.юа” Світлана Крюкова. На одній із картин Кива зображений в образі італійського фашистського диктатора Беніто Муссоліні. На іншій – Кива разом зі своїми однопартійцями Віктором Медведчуком та Вадимом Рабіновичем зображені в образі головних персонажів радянського фільму “Кавказька полонянка”.

Нагадаємо, обшуки проводились у рамках кількох кримінальних проваджень, відкритих проти Іллі Киви. Зокрема, за стрілянину з автомата та державну зраду.

29 жовтня проти Іллі Киви було відкрито кримінальне провадження за підозрою в державній зраді. Приводом стало те, що нардеп опублікував вітальне відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна.

Також було відкрито провадження за фактом стрілянини з автоматичної зброї — Ілля Кива з автоматом у руках записав ролик, присвячений 62-й річниці від дня вбивства в Мюнхені українського націоналіста Степана Бандери співробітником КДБ.

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.