Хвороба обірвала життя популярного артиста: «Не міг рухатися, все його тіло боліло»

Помер один із найпопулярніших бельгійських артистів Великий Жожо — його вихваляли за акторський талант і пізнаваний голос із хрипотою.

Про це  повідомляє  RTBF із посиланням на підтвердження від представника співака. Причиною названа тривала хвороба, внаслідок якої Жожо літом минулого року був змушений назавжди піти зі сцени.

Італо-бельгійський співак Клод Барзотті з теплотою згадавши свого колега Великого Жожо і зізнався, що глибоко засмучений, адже лише дві тижні тому вони бачили один одного.

«Саме ця пандемія вбила його. До пандемії, у свої 85 років, він все ще плавав по годині щодня. Я заздрів, коли хтось старший за мене живе повною життям. Я зателефонував йому в п’ятницю і почув, що щось не так. Він майже не міг говорити та рухатися, все тіло боліло. Вчора ввечері мене викликали, щоби сказати, що йому залишилося жити всього кілька днів…», — зазначив Клод.

Справжнє ім’я Жожо – Жуль Жан Воттенберген. Народився він 6 липня 1936 року у престижному Ікселі. У шістнадцять кинувши школу. Служивши в армії – барабанщиком в оркестрі авіабази.

1972-го записавши одну зі своїх найвідоміших пісень — Le Tango du Congo. Останній свій альбом він випустив у 2018-му і назавжди покинув сцену.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.