Терміново! Захоплення влади: СБУ “увірвалось” – Зеленський приголомшив, відповідальності бути!

Володимир Зеленський заявив, що росіяни спільно з деякими громадянами України намагаються влаштувати державний переворот у країні. В СБУ оперативно відреагували на слова президента.

Головне слідче управління Служби безпеки України здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо здійснення дій, спрямованих на захоплення державної влади.

Як повідомляє прес-центр СБУ, провадження відкрито за ч.1 ст.109 Кримінального кодексу України – за фактом приготування окремими громадянами України та РФ дій з метою захоплення державної влади.

“Про хід розслідування буде повідомлено згодом”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, Зеленський на прес-конференції у п’ятницю повідомив, що, за агентурними даними, в Україні міг готуватися державний переворот 1-2 грудня із залученням бізнесмена Ріната Ахметова.

Відповідаючи на питання, чи буде в Україні великомасштабна війна з Росією, він сказав, що така ймовірність може бути щодня.

“Ми повністю контролюємо наші кордони й готові до того, що буде ескалація”, – зазначив президент.

При цьому, за його словами, Україна зараз стикнулася з великими зовнішніми й внутрішніми викликами. У цьому контексті він кілька разів згадав ім’я олігарха Ріната Ахметова.

“У нас є не тільки агентурна, але звукова інформація, де представники з України й з Росії обговорюють участь Ріната Ахметова у державному перевороті в Україні. Де буде залучено мільярд доларів…Його втягують у війну проти держави Україна”, – сказав президент.

Він сказав, що такий переворот планувався на 1 чи 2 грудня.

Пізніше речник президента РФ Дмитро Пєсков спростував заяву Зеленського про плани РФ щодо участі в держперевороті в Україні. У свою чергу, Ахметов назвав “суцільною брехнею” інформацію про нібито втягування його в будь-який держпереворот.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.