Після втечі! Злили все – Шустер в паніці: вони наступні, це провал. Ахметов не врятує – все

Колишній глава Офісу президента Андрій Богдан звинуватив президента Володимира Зеленського у брехні щодо ряду його заяв на пресконференції 26 листопада.

Зокрема, ексглава ОП заявив, що генерал Бурба не відповідав за транспорт Майдану.

Однак, як і очікувалось, правдивість заяв самого Богдана під дуже великим питанням. Ось що зазначив блогер Євгеній Прокопишин на своїй сторінці у фейсбук:

Як то кажуть – «По многочисленным просьбам…» – коментую вчорашню заяву таваріща Богдана.

Якщо коротко: Богдан – БРЕХЛО.

Якщо трішки більш детальніше:

1. Ось документи (скрін №2 і №3), які підтверджують той факт, що Бурба був учасником т.з. «АТО» в 2013 році і приймав участь у спробах розігнати «Майдан 2.0».

2. Бутусов дійсно був на зустрічі з Зеленським в 2019 році в офісі «Квартал 95» (тоді там був передвиборчий штаб ЗеКоманди), що підтвердив сам Бутусов і це ж підтвердив і Богдан (який 100% людина Коломойського), а віри його словам немає давно і в тому числі через його брехню вище про Бурбу (збрехав про Бурбу – де гарантія, що не збрехав про Бутусова?)”, – написав Прокопишин.

Нагадаємо, Бурба останніми днями брав активну участь у “розгоні” теми вагнерівців. Особливо яскраво він виступив в програмі Савіка Шустера, який теж намагався створити собі образ борця за справедливість, але на прес-конференції Зеленський зумів поставити його на місце. Теж саме чекало і Бурбу.

 

Як пише телеграм канал “Таємниці депутата”, Порошенко думав зробити із Бурби героя.

“Але з таким бекграундом пристосуванця за будь-якої влади, як у Васі, з його участю у розгоні майданівців, з публічним обговоренням деталей спецоперації, чого не має права робити розвідник – нічого не виходить.

 

Спроби перетворити Зеленського на «такого ж як і вони» в олігархів і старих політиків розбиваються як хвиля об скелі. Відсутність страху Зеленського та всієї команди Офісу перед монополістами та олігархами, розуміння запитів суспільства відбиваються як на стабільних рейтингах влади, так і підтримці деолігархізації українцями”, – зазначили там.

Схожу інформацію повідомив і екснардеп Ігор Мосійчук в своєму телеграм-каналі.

 

“За підсумками саме прес-марафона президента Зеленського і «Свободи слова Савіка Шустера» з впевненістю можу стверджувати, що для нас готують нову політичну цукерку у вигляді – кандидата на посаду президента України генерала ВАСИЛЯ БУРБИ!

Не вірите? Просто запам’ятайте цей пост.

І, щоб двічі не вставати: я категорично проти цього кандидата! Не бачу жодних заслуг БУРБИ перед Україною та українцями які дозволили б йому претендувати на цю найвищу посаду в нашій державі!”, – написав він.

Пізніше Мосійчук повідомив, що Бурба втік з країни, тому що його попередили про можливий арешт.

“Генерал та екс-керівник ГУР МО Бурба втік з України через його можливий арешт по справі про держзраду — тому що «не винний», ага…”, – іронічно написав на своїй сторінці у Фейсбук після цього блогер Євген Прокопишн.

 

Також Прокопишн вирішив коротко нагадати про всі заслуги Бурби:

“Бурба будучи на посаді «зливав» секретні дані «журналісту» Бутусову, а також ініціював спецоперацію по вагнерівцям особисто без прямого наказу своїх прямих керівників – Міністра оборони та/або Президента – наслідком цієї спецоперації могла бути міжнародна ізоляція України (в тому числі санкції та зупинення усіх інтеграційних процесів щодо НАТО та ЄС), через що Президент і назвав її «не нашою спецоперацією» фактично прямо натякаючи, що Бурба діяв в інтересах РФ, а сам Бурба раніше розганяв «Майдан» і потім став людиною регіонала-олігарха Порошенка, якому прислуговує по сьогодні”, – написав блогер.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.