Пара з рoсійського Сургута похвалилася як нахабно обдурила прикopдонників Укpаїни ВІДЕО

Пара росіян із міста Сургут Олександр та Христина потрапили до України, обдуривши українських прикордонників. Про це вони повідомили на власному YouTube-каналі Alex & Kristi. Влог вийшов 12 листопада. У ньому пара росіян вихвалялася, що їм вдалося проникнути в Україну, тому що їм попалась «хороша дівчина» на митниці і їм не ставили багато запитань.

“Ми добралися! Нас пустили, попри все… Було дуже жваво… Пройшли на паспортний контроль. Після встановлення програми ми потрапили на дуже хорошу приємну дівчину, яка занадто багато запитань не ставила… Запитала про Крим, чи були ми в Криму, Луганській та Донецькій областях. Порада така – краще негативну відповідь давати на всі ці запитання, щоб потім не виникали до них додаткові питання. Це навіть загрожує депортацією, якщо ти незаконно проїхався кримський міст”, – розповіли Олександр та Христина.

Примітно, що у підписі до того ж блогу вони вихваляються, як деякий час жили в анексованому Криму.

“Нас звуть Христина та Олександр, і наш пес той-тер’єр, на ім’я Віскі. Жили деякий час у чудовому Криму. Потім поїхали пожити до Грузії до Батумі, застрягли там на півтора роки. Після цього поїхали в Україну… і далі наш шлях триває”, – розповіли про себе громадяни РФ.

У Києві парочка не затрималася, виїхавши до українського Львова. Після цього, судячи з відео, росіяни вирушили до Індії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.