Не хворійте. У нас глава МОЗ – Ляшко. У Південній Африці новий штам… А ось особливості вaкцинaції по-українськи…

Не хворійте. У нас Міністр МОЗ – Віктор Ляшко. У Південній Африці виявлено новий штам Ковід-19. Експерти ВООЗ дали йому стильну назву ОМІКРОН. Новий штам, як стверджують науковці, ще заразніший, аніж Дельта. У США та ЄС вже дебатується питання про обмеження авіасполучення з Африкою. Одне слово, треба боятися.

Це з останніх новин.

А ось спостереження про особливості вакцинації по-українськи. Цитую повідомлення МОЗ: «За результатами дослідження, опублікованого в медичному журналі The Lancet, ефективність вакцини AstraZeneca зростала до 81,3%, коли другу дозу вакцини вводили за 12 тижнів після першої. Постійний комітет з вакцинації в Інституті Роберта Коха в Німеччині зазначив, що інтервал між двома щепленнями повинен становити 12 тижнів. Національний консультативний комітет Канади з імунізації рекомендував щепити населення другою дозою за 4 місяці після першої».

А ось точка зору Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка: є «інструкція до вакцини AstraZeneca», але «якщо людина має бажання і розуміє, що друга доза на четвертому тижні сформує імунітет, то можна вакцинуватися в коротший термін».

Цікаво, на які дослідження опирався Віктор Ляшко, стверджуючи, що друге щеплення вакциною AstraZeneca можна робити вже за 4 тижні? А ні на які.
Йому по барабану. Логіка суто бюрократична: треба зробити ін’єкції якомога більшій кількості людей і якомога швидше. А які наслідки? Розтин покаже.

Отакий у нас міністр.

Не хворійте, будь-ласка.

Валентин Бушанський

Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.