Терміново! Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: «Страшна трагедія»

На шахті «Листвяжна» сталася страшна трагедія з десятками смертей — офіційної версії ще немає

25 листопада 2021 року на шахті «Листвяжна» в Кемеровській області сталася страшна трагедія, в якій загинули 51 людина, 35 з яких досі залишаються під землею.

Серед жертв-шахтарі та рятувальники. За офіційною версією, причина задимлення, яка і призвела до жертв, — вибух метану. Але лише спеціальна комісія встановить остаточну версію. У регіоні був оголошений триденний траур. А відомий російський телеведучий і комік Максим Галкін вирішив висловитися про цю трагедію у себе в Instagram.

 

Трагедія на шахті

Трагедія на шахті

 

 

«Стільки сімей в одну мить стали нещасними. В черговий раз задаюся питанням, чи варто видобуток вугілля таким способом всіх цих життів? Невже в наш час неможливо убезпечити працю шахтарів, або принаймні знизити до мінімуму ризики? Найглибші та найщиріші співчуття рідним та близьким загиблих! Душею з вами!», — пише Максим Галкін у публікації.

 

 

Максим Галкін, фото: Instagram

Максим Галкін, фото: Instagram

Всього під землею було 285 осіб, більша частина госпіталізованих перебувають у стані легкої та середньої тяжкості.

«Провалися він це вугілля. Інші ресурси треба шукати», «Як це жахливо», «Ми сумуємо всім Кузбасом … нам всім дуже боляче на душі!», «Чергова недбалість і байдуже ставлення до людей», — пишуть користувачі в Інтернеті.

 

 

Нагадаємо, Ель Кравчук розповів про трагедію на своєму концерті — довелося викликати лікарів: «Думали, що все пройде»

Як повідомляв «Знай.ua», помер актор з «Вороніних» і «Шукачі» Михайло Зубов, близькі не можуть прийти до тями: «Як з цим жити? Прощай…»

Знай.ua писав, в Болгарії під час ДТП 46 людей згоріли живцем: двері заклинило, пасажири не могли вибратися

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.