Вже на кордоні! Пряме вторгнення – термінове звернення Яроша: вдарили в спину. Тривожні новини!

Командувач Української Добровольчої армії (УДА) та радник головнокомандувача ЗСУ Дмитро Ярош прокоментував мітинги антивакцинаторів у Києві. Із заявою він виступив 24 листопада на своєму обліковому записі у Facebook

Ярош впевнений, що мітинг у Києві було проплачено, а “адептів вакцинації” серед них була меншість.

“Головна мета цієї акції – це підготовка ґрунту до широкомасштабного вторгнення в Україну військ РФ”, – написав командувач УДА.

Водночас він підтримав протести на Банковій щодо “Вагнергейту”, зазначивши, що українська влада має бути очищена від агентури Кремля у своїх лавах.

“Сучасна Україна – це ходіння “по лезу ножа” або мінним полем. Ми, українці, за кілька кроків від великої війни”, – написав Ярош.

Він закликав українців згуртуватися та продумувати свої дії на випадок вторгнення.

Ще 10 листопада Ярош звернувся до українських добровольців із закликом бути готовим до можливого нового витку агресії Росії.

Справа в тому, що Кремль дуже активно нарощує своє угруповання військ поряд із українськими кордонами. Невдовзі інформацію про можливе вторгнення підтвердив керівник ГУР МО Кирило Буданов.

Він попередив, що в січні – лютому російські війська можуть спробувати “прорубати” собі сухопутний коридор до анексованого Криму.

На ситуацію відреагував також і блогер Олександр Коваленко. Передаємо його слова в оригіналі.

Ось уже другий тиждень до ряду основне питання, на яке я відповідаю це “Чи буде повторне вторгнення Росії в Україну?” і регулярно наголошую, що загроза для України зберігається 24 години на добу 7 днів на тиждень ось уже восьмий рік поспіль. Але, так само як і у 2014-му для реалізації такого вторгнення, країні-окупанту потрібні відповідні “сприятливі” події, а не лише наявність військового потенціалу.

Серед таких “сприятливих подій” майже повний комплекс явищ, що дестабілізують країну. Зокрема, дестабілізація політичної системи, соціально-суспільної, економічної, енергетичної тощо. І саме ці явища ми зараз можемо спостерігати.

Здавалося, який дивний збіг, але саме тоді, коли відзначається зростання концентрації російських військ на кордоні з Україною, а інформація про вторгнення набуває дедалі більшого вигляду, в центрі Києва в черговий раз проходить шабаш антивакцинаторів.

У своїх матеріалах та інтерв’ю я регулярно згадував, що антивакцинатори стали одним із елементів дестабілізації соціально-суспільної обстановки в країні. І зараз, коли про загрозу вторгнення йдеться з усіх екранів, у Верховної Ради в черговий раз світяться однотипні плакати “Скажи ні COVID фашизму!”, “Скажи ні COVID геноциду!”, “Скажи ні обов’язковій вакцинації!”, “ Скажи ні цифровому гетто!”…

Ще раз, все це відбувається не тільки на тлі сотень вмираючих за добу від коронавірусу та тисячах нових діагностованих захворювань. Все це відбувається і за безпосередньої загрози з боку Росії біля наших кордонів. І що це якщо не чітка відповідність класичної концепції підготовки окупації – дестабілізація соціально-суспільної обстановки, напередодні вторгнення?

Я завжди виступав за посилення відповідальності щодо осіб, які організовують та беруть участь в антивакцинаторських акціях. Кожен із цих людей несе пряму відповідальність за кожну смерть від коронавірусу. Але, крім негативної ролі в рамках боротьби з пандемією, ці люди відіграють важливу роль і в гібридному проекті країни окупанта.

Як відомо, лідери руху антивакцинаторів, які були затримані, фінансувалися та курирувалися з Росії. Очевидно, що цей проект було створено не лише для того, щоби значно загальмувати процес вакцинації в Україні, яка не допустила до себе російський Супутник-V. Цей проект має куди більш довгограючі та загрозливі стабільності країни цілі. І активізація цього руху саме зараз, саме в цей нестабільний і небезпечний для всієї країни момент, багато про що говорить.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.