“Штам “Дельта” заражає цілі натовпи, нас врятує лише це”: лікар Комаровський про агресивність вірусу

Штам “Дельта” продовжує заражати українців. Симптоми та ускладнення недуги вражають медиків підступністю. Хвороба має складний перебіг, а пацієнти часом до останнього не знають, в якому кепському стані їхній організм, продовжуючи залишатися вдома.

Як інформує “Molbuk”, лікар Комаровський у програмі “Час Голованова” заявив, що вакцинація від коронавірусу – це єдина і дуже важлива умова, яка може зупинити подальше поширення штаму “Дельта” в Україні. Також дуже важлива провітрюваність приміщень.

“Я повторюю одне і теж вже кілька разів на підставі науки. Якщо у вас є доступ до будь-якої вакцини від коронавірусу, якщо ви перехворіли все одно вакцинуйтеся”, – сказав Комаровський.

Медик розповів про два глобальних способи захиститися. Перший – це вакцинація. Другий – вентиляція приміщення.

“Перший спосіб – це вакцинація. Другий спосіб – це вентиляція приміщення. Вірус передається потоками повітря, чим вище концентрація вірусу в повітрі – тим більше ризик захворіти. Зменшити концентрацію вірусу в повітрі можна тільки вентиляцією простору. Відкриті вікна, відкриті кватирки, організація масових заходів тільки на свіжому повітрі. І не лізьте в натовп”, – розповів медик.

За словами медика, вибирайте для походів в супермаркет не години пік і не пускайте в людні місця бабусь і дідусів. Також не варто забувати про свіжі і чисті маски для захисту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.