Терміново! Прямо в небі: не впустили. Літак зрадника – летів у Росію, зупинили на ходу. Браво

Про це повідомляє Служба безпеки України.

“Служба безпеки України та Украерорух заблокували спробу використання повітряного простору України бізнес-джетом, до власника якого застосовано санкції Ради національної безпеки і оборони України. Це той депутат Верховної Ради, якого СБУ підозрює у державній зраді”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляє РБК- Україна з посиланнням на проінформоване джерело, мова йде про нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака.

Також зазначається, що літак намагалися вивести з-під українських санкцій. Для цього його бортовий номер змінили з Т7BRG на T7GIV.

“Вже з новим номером 10 листопада судно хотіло перетнути повітряний простір України: летіло до РФ з однієї країни-члена ЄС. Втім, СБУ спрацювала спільно з Украерорухом і Державіаслужбою України і заборонила транзит бізнес-джету”, – йдеться в повідомленні.

Транзит бізнес-джету був заборонений завдяки спільній роботі Служби безпеки України з Украерорухом та Державіаслужбою.

Санкції до оператора повітряних суден JET4U та компаній – власників бізнес-джетів, якими одіозні українські політики незаконно здійснювали польоти до аеропортів держави-агресора, були запроваджені Радою національної безпеки і оборони за поданням СБУ на початку 2021 року.

Згодом СБУ рекомендувала РНБО застосувати санкції щодо нових власників літаків, які раніше були пов’язані з компанією JET4U S.R.L.

Заходи координувало Головне управління Служби безпеки України з контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки (ГУ КЗЕ).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.