Вже на кордоні! Міграційна криза: повна мобілізація – у Зеленського влупили: зібрати всіх! Україна під загрозою

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що “нормальний кордон” між Україною та Росією, а також Україною і Білоруссю відсутній, і що 10 ділянок будуть особливо охоронятися через можливість підходу мігрантів з Білорусі. Про це сказав Монастирський в ефірі ток-шоу “Право на владу”.

“Прикордонники є, кордон позначений, але самої споруди кордону немає. І це наша загальна задача, задача всього уряду, президента, суспільства, бо це будується за податки громадян, наступного року збудувати кордон між Україною і Росією, між Україною і республікою Білорусь. Мова йде про понад тисячу кілометрів державного кордону

Визначено 10 ділянок, де може відбуватися основний підхід мігрантів до державного кордону України. Саме там у першу чергу будуть посилюватися прикордонники Національною гвардією, поліцією. Крім того, основний меседж – це консолідація всіх зусиль”, – заявив міністр

Монастирський також зазначив, що на засіданні РНБО йшлося і про підрозділи тероборони, які в разі потреби будуть залучатися до захисту кордону. Міністр повідомив, що в точках можливого загострення є сенс провести “навчання з територіальної оборони”.

Крім того, за словами Монастирського, він дав вказівку “підняти всі громадські формування з охорони громадського порядку” біля українського-білоруського кордону, які повинні пройти відповідні навчання.

Нагадаємо, що експерт з німецького Бундестагу запропонував “тимчасово розмістити” біженців з Білорусі в Україні. Коли у Німеччині свого часу питання біженців стало ребром, сколихнувши всю країну –  німці критикували наплив мігрантів, але чомусь хочуть зробити для них плацдармом Україну.

Також секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявляє, що в неділю в Луцьку має відбутися нарада за участі посадовців Польщі та Литви щодо ситуації з біженцями.

Говорячи про міграційну кризу, Данілов зауважив:

“Ми цілком усвідомлюємо, що за країна Білорусь на сьогодні. Ці люди (біженці – ред) там з’явилися не випадково. Це штучна криза, яку підготували Путін спільно з Лукашенком для Євросоюзу… За нашими розвідданими, вже 15 тисяч біженців знаходиться на території Білорусі”.

За словами Данілова, наразі “розгортається кампанія, щоб їх було якомога більше, – для того, щоб тиснути безпосередньо на Євросоюз”.

“Якщо Польща закриє свій кордон, тоді будуть перекриті і інші шляхи. Не лише для людей. Це буде перекрита залізниця, через яку рухаються товари з Російської Федерації, з Китаю на Європу”, – сказав він.

До слова, мігрантська криза – провокація проти країн Європейського Союзу. Про це сказав в ефірі програми “Україна Сьогодні” на телеканалі “Україна 24” нардеп Валентин Наливайченко.

“Це було нервове, непродумане і контроверсійне рішення у зв’язку з тим, що сам ЄС щодо Лукашенка та його оточення готував і далі поширюватиме санкції. Мінськ спочатку запустив багато чартерів, на яких залетіли з країн сотні нелегальних мігрантів”, – розповів Наливайченко.

Наливайченко запропонував застосувати три лінії, які допоможуть зберегти спокій на українській території, що межує з Білоруссю.

“Ми зацікавлені зберегти спокій і безпеку на протяжному кордоні з Білоруссю і маємо пустити в дію три лінії. Перша: налагодити довірливу інформацію, спільну безпеку на кордоні. Друга: разом з міжнародними оонівськими організаціями нам потрібна більша допомога – насамперед фінансова, щоб нелегали й мігранти не потрапляли в Україну.

Третя: парламенту настав час надати право прикордонникам застосовувати зброю у разі реального конфлікту, загрози. Щоб усі, хто надумає провокувати Україну мігрантами чи військами, розуміли, що буде жорстка відповідь”, – сказав нардеп.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.