Гучна сварка! Прямо в ефірі, Верещук заткнула – Сивочолий в істериці: за спинами генералів! Знищила

Новопризачена віцепрем’єрка – мініністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук поставила на місце колишнього президента України Петра Порошенка під час політичного ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера»

Можна сказати, Гетьман потрапив під “обстріл” Ірини Верещук.

Прийшовши на ефір Шустера, Порошенко почав звеличувати свої заслуги, коли він був президентом, приписуючи собі створення української армії. Але щось пішло не так, коли глава Мінінтеграції Ірина Верещук, не скуплячись на вислови, нагадала Сивочолому, хто підписав мінські угоди, через які повернення Донбасу зараз на паузі, хто організовував нелегальні постачання вугілля і коли Порошенко в істериці перейшов на російську — попросила говорити українською, розповівши тому, що він ховається за спинами бойових генералів. Після цього гетьман видав усім уже відоме похитування головою, як на дебатах із Зеленським.

Окрім того, телеведучий Савік Шустер під час прямого ефіру ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера» з’ясував стосунки з п’ятим президентом, лідером партії «Європейська Солідарність» Петром Порошенком.

Верещук на токшоу почала критикувати Порошенка через генерала Ігоря Павловського. Її промову перебив Савік Шустер, сказавши про те, що вже досить зводити рахунки.

«Досить. Ви вже звели з ним (Петром Порошенком. – ред.) рахунки», – сказав ведучий.

Верещук нагадала про конфлікт між Порошенком та Шустером. На цю репліку Шустер із усмішкою заявив, що підставляє другу щоку Порошенку.

«Я Петру Олексійовичу другу щоку підставляю. Ось вона, друга щока», – сказав Шустер. У той час Порошенко усміхнувся.

Також в етері студії Порошенко побажав Савіку Шустеру якнайскорішого виздоровлення від коронавірусу. «Вас дуже не вистачає в Україні», – промовив Порошенко. Дуже цікаво, адже він під час свого президентства, якраз і вигнав Шустера з країни.

А ще Порошенко в ефірі розповів, що ще не прийняв рішення, чи буде балотувати у президенти на наступних президентських виборах.

“Коли ви дивитесь соціологічні опитування, то не дивіться на рейтинги. Звичайно, дуже приємно, коли відстань між мною і Зеленським (Володимиром – ред.) скоротилася надзвичайно з 75/25 до менш ніж 10%. І це тішить амбіції і інше, але головна мета не в цьому.

Головна мета, що народ уже скинув рожеві окуляри і ту надію, яку вони плекали в 2019 році пов’язану із Зеленським повністю змінилася розчаруванням”, – сказав експрезиден. Але про свій антирейтинг він чомусь не згадав.

Порошенко відповів, що про те, чи варто йому йти на вибори президента має “задумуватися український народ”. Ну загалом, в такому випадку питання вирішене. Тому що, український народ якраз і не хоче бачити Сивочолого президентом.

Як написав в своєму телеграм-каналі, екснардеп і журналіст Сергій Лещенко, депутат і олігарх Петро Порошенко чекає на звернення громадян, щоб вирішити, йти ще раз на президентські вибори чи ні.

“У перерві Шустера його запитали, чи Порошенко ще балотуватиметься, і він відповів: “Це буде залежати не від мене, а від людей. Коли люди до мене звернуться, я ухвалю рішення. Зараз я такого рішення не ухвалив”. Взявши секундну паузу, Порошенко ляснув журналіста по плечу зі словами: “Сенсація!”

Як вам ідея Порошенка ще раз балотуватись у президенти?”, – написав журналіст.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.