На всю країну! Термінове звернення Яроша – повернеться в політику: він зізнався. Історична подія!

Новопризначений радник головнокомандувача ЗСУ Дмитро Ярош розповів Радіо НВ, що не виключає можливості свого повернення в політику, втім команди, яка відповідає його критеріям, наразі немає.

«Я розраховував після війни займатися такими речами, бо важко роздвоюватися, але війна, бачите, не завершується. При тому всьому вважаю, що зараз дуже потрібна об’єднана державницька опозиція, яка буде ширшою за націоналістичну, але і націоналісти там мали б брати участь; потрібна хороша, професійна і патріотична команда на чолі держави. Якби така команда була сформована, я б з задоволенням в ній брав би участь», — зазначив Ярош.

У 2019 році Ярош балотувався до Верховної Ради за списком ВО Свобода. Тоді кілька націоналістичних партій об’єдналися, щоб потрапити в парламент, втім програли вибори.

«З метою об’єднання націоналістичних сил я прийняв запрошення від партії Свобода і пішов на минулі вибори. На жаль, об’єднаний націоналістичний список не взяв той відсоток, який необхідний. Але я і зараз зустрічаюся з представниками різних націоналістичних організації, переконую їх в тому, що необхідно об’єднатися, підняти популярність українського націоналізму і ідеології», — вважає Ярош.

Після Революції Гідності Ярош став депутатом Верховної Ради восьмого скликання. У 2014 році він переміг на позачергових парламентських виборах по виборчому округу № 39. У 2016 році він презентував свою політсилу — Національний рух Державницька ініціатива Яроша (ДІЯ).

Колишній лідер праворадикальної організації «Правий сектор», командувач «Української добровольчої армії» (УДА), колишній народний депутат Дмитро Ярош став радником головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

Про це повідомив сам Ярош на своїй сторінці у Фейсбуці. Таке призначення викликало нову хвилю обурення російських пропагандистів.

Як відомо, за роки агресії на сході Дмитро Ярош став головною перешкодою для Російської Федерації. Ярош усім добре відомий через події Революції гідності та війну на сході України. Пам’ятаємо, як у 2014 році Дмитро Ярош став одним з найбільш відомих командирів українських добровольчих батальйонів. Така популярність, а особливо у російських ЗМІ, створила низку мемів, пов’язаних з ним, навіть стала частиною сучасної культури в Україні та Росії.

Чим Ярош буде займатися на новій посаді та чи погоджували його кандидатуру з президентом, він розповів радіо НВ. Серед питань були також й ті, що стосуються ескалації і завершення збройного конфлікту на Донбасі.

“Я став членом команди для того, щоби підвищувати обороноздатність держави і, відповідно, передати той досвід, який накопичено за 7,5 років війни, а до того — керівництва парамілітарною структурою протягом багатьох років. Тому головним моїм завданням буде залучення в разі необхідності добровольчого людського потенціалу до зміцнення Збройних сил України, робота з молоддю допризовного віку і ще дуже багато завдань: з територіальної оборони, з усіляких інших речей, я не про все можу говорити”, – відповів Дмитро Ярош на запитання стосовно задач, які ставитиме йому Валерій Залужний.

Також він уточнив, що наказ про призначення його радником головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного вийшов 20 жовтня.

“Зараз просто вручили посвідчення. Ми зустрілися з головкомом на Сході кілька днів тому”, – додав він.

Ярош повідомив, що особисто їхав до головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного, підкресливши що у них традиційне місце зустрічі – на фронті.

— Ваша персона може викликати зовсім різні реакції. Чи обговорював Валерій Залужний ваше призначення з президентом України? – прозвучало запитання від радіо НВ, на що Дмитро відповів: “Я не запитував, відверто кажучи. Можливо, не виключаю цього. Запитаю якось при нагоді, а тоді відповім”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.