“Його вбили” – Раду трясе. Зібратись усім: створити ТСК! Родслідування смерті нардепа

Сьогодні, 5 листопада, із трибуни Верховної Ради народний депутат Анна Скороход зробила гучну заяву. Вона закликала створити у Верховній Раді тимчасову слідчу комісію для розслідування смерті народного депутата Антона Полякова.

Скороход сказала, що не вірить у версію про наркотики.

“Хто б що не говорив, його вбили. Ми як колеги маємо розібратися в цій справі. Це наш обов‘язок перед Антоном Поляковим. Я прошу всіх вас створити тимчасову слідчу комісію, завдяки якій ми зможемо повноцінно розібратися в цій справі і дійти того чи іншого висновку щодо його смерті”, – заявила Скороход на пленарному засіданні.

Депутат зазначила, що кандидатури до відповідної ТСК подали всі парламентські фракції та групи, окрім “Слуги народу”, і закликала голову фракції “СН” Давида Арахамію зробити це найближчим часом.

Народні депутати вшанували пам‘ять Антона Полякова хвилиною мовчання.

Зазначимо, у ніч трагічної смерті Полякова з ним був Русланом Джамбулатов, який на той момент вважався помічником Скорохода на громадських засадах. Саме вважався, бо зараз у списку помічників його немає.

Але Скорохід принаймні на публіку не коментує, з якою метою зустрічалися Поляков та Джамбулатов. Адже це дійсно важливо.

Нагадаємо, народного депутата Антона Полякова виявили мертвим вночі 8 жовтня у Дніпровському районі Києва. Попередньо правоохоронці встановили, що чоловіку стало зле у таксі, його намагалися реанімувати лікарі “швидкої”, але констатували смерть.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу з приміткою “природна смерть”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.