В ці секунди! Загострення – зібрати всіх, РФ готова до атаки: викрили! Таємний план: ЗСУ на позиціях

Росія має намір із позиції сили спілкуватися із нашою державою та впливати на зовнішню та внутрішню політику України. Про це зауважив в авторській програмі Єгора Скоріни “Такі справі” на 24 каналі секретар Комітету Верховної Ради з нацбезпеки Роман Костенко.

За його словами, Росія намагається показувати Європі, що війська стоять і вони завжди готові розгорнути їх та показувати Україну як нестабільного партнера.

Мовляв, в нашу державу не можна інвестувати, вкладати гроші, тому що в будь-який момент Росія може організувати ескалацію конфлікту.

“Тоді Росія, стягуючи війська, зробила хід конем – відвела особовий склад, а всю техніку, яку тяжко перекидати, залишили в місцях”, – наголосив Костенко.

За його словами, Кремль перетворив такі дії на свою політику. Костенко вважає, що є кілька факторів, чому саме зараз підіймають відповідну тему.

“Зокрема, можливо, зараз є бажання ввести санкції проти Росії. Мені хотілося б думати, що це є причинно-наслідковими діями”, – каже Роман Костенко.

Водночас наша держава повинна бути готовою до такого розвитку подій. За його словами, за весь час своєї незалежності Україна тепер буде змушена готуватися до ескалації та конфлікту із Росією.

“Це звичайно може бути причиною ескалації. Україні постійно потрібно бути готовою до потенційної ескалації”, – наголосив Костенко.

Він вважає, що навіть якщо через якийсь час Україна поверне Крим і Донбас, а через десятки років налагодить відносини з Росією (зокрема економічні), все одно держава-окупантка продовжить вести свою політику.

Наразі в Росії, як зауважив Костенко, немає політичної волі, але вона може використати військову силу. Тому наша держава повинна постійно готуватися до відкриття російської агресії.

“Війна залежить від багатьох факторів, наприклад, від політичної ситуації всередині країни (яка вона буде – стабільна чи не стабільна), як ми переживатимемо зиму, яке буде моральне, психологічне (здоров’я) нашої армії, як працюватиме російська агентура, яке буде внутрішньо політичне становище Росії, як агресорка розумітиме наслідки того, що станеться”, – зазначає Секретар Комітету Верховної Ради з нацбезпеки.

Також, як зауважив Костенко, багато залежить від того, як ситуацію підтримуватимуть союзники.

“Не завжди Німеччина і Франція захищає саме нашу позицію. Багато залежатиме від підтримки США”, – пояснив він.

Хоча як показав день відкриття COP26 у Глазго – світові лідери нас підтримують. Наприклад, президент завершив цей день спілкуванням з прем’єр-міністром Великої Британії та високопосадовцями низки країн.

Глави держав та очільники урядів говорили як про важливі аспекти двосторонньої співпраці між країнами, так і про глобальні та регіональні виклики, пов’язані з кліматичними змінами, пандемією Covid-19, енергетичною кризою та безпековою ситуацією у Європі, зокрема на сході України, та світі.

Так, під час розмови з прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном були порушені важливі питання двосторонньої взаємодії, військово-оборонного співробітництва, європейського та світового порядку денного.

Також Зеленський поспілкувався з прем’єр-міністрами Ізраїлю Нафталі Беннетом, Швеції Стефаном Льовеном, Грузії Іраклі Гарібашвілі, Люксембургу Ксав’є Бетелем, канцлером Австрії Александром Шалленбергом та президентом Гвінеї-Бісау Умару Сісоку Ембало.

Окрім того, президент Володимир Зеленський у Глазго зустрівся з Ангелою Меркель, яка залишає пост канцлера Німеччини. Про це глава держави розповів у Twitter

“Під час зустрічі у Глазго з Ангелою Меркель обговорили поточну безпекову ситуацію на Донбасі та перебіг переговорів для встановлення миру, енергетичну кризу у Європі та шляхи її подолання, а також актуальні питання відносин України та Німеччини”, – зазначив Зеленський.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.