Скор0ход зізналась! Були заручені: уся правда. П0лякова вбили, нарк0тики – брехня. Так0го ніхто не чекав

Народна депутатка Анна Скороход сказала, що нардепа Антона Полякова було вбито, інформація про наркотики – брехня.  Також виявилося, що пара була заручено. 

 

Про це політик розповіла у програмі “Хард з Влащенко”. Скороход говорила, що вони планували весілля на день народження Полякова – 11 листопада, коли йому виповнилося б 34 роки.

“Він дуже цього хотів, для нього це було велике свято. Тому я скоріше не друг, а кохана жінка. Мені дуже неприємна вся та бруд і брехня, яка поширюється в тому числі правоохоронними органами і не має нічого спільного з правдою”, – розповідала депутатка.

За її словами, Полякова вбили та інформація про наркотики є вигаданою.

“Я хотіла б відкрито і відверто на всю країну заявити, що Антон Поляков був убитий. І не треба вигадувати нічого, і не треба розповідати нічого про наркотики або ще якусь біліберду”, – сказала нардепка.

Як передає Обозреватель, у Міністерстві внутрішніх справ заявили, що розглядають дві версії загибелі політика: смерть могла наступити в результаті отруєння або політик сам міг прийняти препарат, який призвів до смерті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.