В кабінеті крик! Зеленський влетів: звільнив його! Все підписано – термінова заміна, ніхто не знав

Володимир Зеленський призначив Геннадія Лагуту новим головою Херсонської ОДА. Він висувався кандидатом у народні депутати на проміжних виборах 31 жовтня.

Відповідний указ про призначення уже з’явився на сайті Президента. Відповідно, попереднього очільника Херсонської облдержадміністрації Сергія Козиря, звільнили, однак обійшлось без криків.

Як передає 24 канал, у Херсонській області 31 жовтня пройдуть довибори у Верховну Раду. Геннадій Лагута – один із офіційно зареєстрованих кандидатів у нардепи. Як пише Суспільне, Лагута уже відмовився від балотування і закликав виборців підтримати ексголову Херсонської ОДА Козиря.

“Я дякую президенту за довіру і прошу всіх виборців 184 округу, які мене підтримували, проголосувати за Сергія Козиря. Він не підведе”, – сказав Геннадій Лагута.

Зазначимо, що довибори на Херсонщині відбудуться через те, що народний депутат Ігор Колихаєв став мером Херсона і відмовився від мандату. Вибори на 184 окрузі відбудуться 31 жовтня.

Чому на Херсонщині відбулися кадрові зміни

Нового голову області представив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко. Він розповів, що Лагуту призначили зокрема через те, що Сергій Козир балотується у народні депутати. Виходить, що Лагута поступився балотуванням у нардепи заради посади Козиря.

«Ми виходили з того, що нам потрібен очільник області саме з цього регіону, який розуміється на Херсонщині. Ми вже кілька місяців придивлялися до пана Лагути, оскільки він був і заступником голови обласної ради. Головне, що область не втратила керованість та інституціональну пам’ять», – пояснив заступник керівника Офісу Глави держави.

Геннадій Лагута подякував Президентові України за довіру та призначення на надзвичайно відповідальну посаду.

«Я приїхав на Херсонщину 25 років тому й залишився назавжди. Херсонщина назавжди в моєму серці. Тут народились і живуть мої діти, народився мій онук. Херсонщина – це унікальна територія, яка надає нам можливості для розвитку аграрної та туристичної сфер, альтернативної енергетики та інших бізнесів. Але найголовніший наш ресурс, наш потенціал – це наші люди, наші діти. Тому як новий очільник області я працюватиму для людей і зроблю все, щоб наша область була комфортною для життя», – сказав новопризначений голова Херсонської ОДА.

Очільник облдержадміністрації зауважив, що одним із завдань, яке ставив Володимир Зеленський, є повернення людей в Україну, і в цьому напрямку на Херсонщині вже реалізовано низку проектів завдяки попередньому голові ОДА Сергію Козирю.

Що відомо про Геннадія Лагуту

Геннадій Лагута народився 10 серпня 1974 року у місті Бердянськ Запорізької області. У 1996 році закінчив Бердянський державний педагогічний інститут, де здобув фах учителя трудового навчання та фізики. Працював на різних посадах у комерційних і державних установах. Зокрема, начальником охорони на підприємстві “Цукрове”.

У 2010 році Геннадія Лагуту обрали депутатом Чапаєвської селищної ради. У 2015 році він балотувався до Херсонської міської ради від партії “Опозиційний блок”.

У 2016 році закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю “юрист”. У грудні 2020 став заступником голови Херсонської обласної ради. Був уповноваженою особою партії Ігоря Колихаєва “Нам тут жити”.

Лагута задекларував квартиру у Херсоні площею понад 80 квадратних метрів та земельну ділянку площею тисячу квадратних метрів у Великій Кардашинці.

Має авто Ford Focus 2013 року та Ford KUGA 2019 року. Основний дохід отримав за місцем роботи – 81 116 гривень у благодійному фонді Ігоря Колихаєва “Нам тут жити”. Ще понад 20 тисяч на посаді заступника голови ОДА.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.