Сьогодні! Страաну правду дізнались всі – таємна зустріч. Кадри աокують – В0ни раз0м. Країна гуде!

Сьогодні всі дізнались страшну правду, олігархи Петро Порошенко та Ігор Коломойський співпрацюють – не в опозиції, а при владі. Це може видаватися політичною фантастикою, але виявилося правдою.

 

Журналіст, народний депутат України VIII скликання Сергій Лещенко у своїй статті для “Чесна політика” на 24 каналі описує ситуацію так:

“На словах Порошенко і Коломойський ненавидять один одного.

Останній бажав п’ятому президенту поразки на виборах та звинувачував у вимаганні акцій каналу “1+1” напередодні президентських виборів 2019 року, щоб тодішній президент міг впевненіше себе почувати.

Натомість Порошенко “вішав собі на груди ордени” за націоналізацію “Приватбанку” та вимагає накладення санкцій на Коломойського з боку Ради нацбезпеки й оборони, хоче видати його США в руки Федерального бюро розслідувань та звинувачує владу у співпраці з олігархом.

На мою думку, вони – однакові. І Порошенко, і Коломойський є олігархами, політичними “хижаками”:

1) “Нагинають” власні телеканали на задоволення політичних цілей;

2) Використовують владу для збагачення.

“Для вас, як і для мене, стане великим сюрпризом новина про те, що, попри публічну ненависть, Порошенко і Коломойський по-тихому співпрацюють”.

Місцем для таємних політичних побачень олігархів стала Полтава. А “дитям” цього “політичного сексу” стало обрання секретаря Полтавської міської ради.

Це на словах Порошенко дорікає владі, що вони перетворили політику на КВН, а сам він делегував у владу справжнього КВНщика Полтаву, до того ж – ведучого свого телеканалу “Прямий”. Був кандидатом списку ПЄС на парламентських виборах 2019 року під номером 30, але так і не став народним депутатом.

Зате Карпов-Полтава став секретарем міської ради Полтави завдяки альянсу, який уклали партія Порошенка “Європейська Солідарність”, партія Коломойського “За майбутнє” і кремлівська колона ОПЗЖ, яка на Полтавщині належать до батьківщини одіозного Іллі Киви.

Передумовами для цього альянсу стало те, що рік тому мером Полтави обрали одіозного Олександра Мамая, який проходив по багатьох кримінальних справах.

Але от третій союзник цього альянсу відверто здивував. Ним стала партія Порошенка “Європейська Солідарність”, у якої було 6 голосів.

Ще кілька голосів планують забрати у партії колишнього члена блоку Порошенка Сергія Капліна. ПЄС приєдналася саме на умовах, що Андрію Карпову дадуть посаду секретаря.

Водночас такі теплі почуття до Медведчука у полтавського союзника Порошенка мають давню історію. Як виявилося, у 2015 році Мамай блокував на рівні Полтавської міської ради ухвалення рішення про визнання Росії країною-агресором.

В результаті такого “коктейлю”, який містив псевдопатріотизм Порошенка, московську риторику Киви та олігархічного ставленика Коломойського у Полтаві й виникла коаліція, яка запустила ставленика ПЕС до влади.

Напевно зараз блогер Порошенка шкодує через свої відвертощі, адже ці слова показують, що він був свідомий, коли погоджувався на альянс з Коломойським.

Результати цієї коаліції Коломойського, Порошенка та ОПЗЖ на рівні Полтави не забарилися. Восени 2021 року затримали депутата міськради від партії “За майбутнє” Євгена Диканя, який був “смотрящим” коаліції за питаннями благоустрою.

Після отримання останньої частини хабаря у сумі 3 тисячі доларів депутата затримали. Водночас показове не тільки те, що хабарник не погидував навіть 5 тисячами доларів, намагаючись конвертувати в гроші політичний вплив, отриманий внаслідок створеної в Полтаві коаліції, куди увійшла партія Порошенка “Європейська Солідарність” та “За майбутнє”.

В Києві через свої канали Порошенко кляне Коломойського, а не місцевому рівні нишком співпрацює з його партією “За майбутнє”, ділить з ним посади і потоки, а в результаті їхні ставлеників потім ловлять на хабарі.

Натомість за підтримку людей Коломойського в Полтаві партія Порошенко отримала посаду секретаря міськради для відомого “порохобота” Андрія Карпова на прізвисько “Полтава”.

Політичну відповідальність за такі корупційні союзи мають нести не тільки дрібні виконавці, але і батьки-засновники коаліції – Порошенко з Полтавою, Коломойський з Мамаєм і Медведчук з Кивою”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.